​​​IVECO DAILY EURO 6, VAHELDUSRIKKUS JA KESTVUS​

Kõige vaheldusrikkam auto omas klassis kõige laiema mudelivalikuga

IVECO Daily Euro 6 mudelivalik sisaldab raamautot, meeskonnakabiini ja kapotiga raamautot. Daily Euro 6 on ainus tarbesõiduk, mille mass on vahemikus 3.3-tonni kuni 7.2-tonni, teljevahed 3,000 kuni 4,750 mm ja kerepikkus kuni 6,190 mm, pakkudes sellega väga laia valikut linnavedudest kuni rasketranspordini ehitussektoris.

IVECO Daily Euro 6 tugevus ja vastupidavus tulenevad unikaalsest redel-tüüpi raamist, mis on tehtud C-sektsiooni küljetalade spetsiaalsest terasest ja mis pakub parimat paindlikkust pealisehitajatele. Pealisehituste valik on väga lai ja pakub igaks ülesandeks sobiva lahenduse ja tehes sellega IVECO Daily Euro 6 käepäraseks ehitamiseks ka munitsipaalülesanneteks. Jäätmekogumisest kuni linnatranspordini või teenindusautoni, puksiirini või kiirabini - ning see on piisavalt tugev, et ka armeeritud sõidukiks ehitada.

IVECO Daily Euro 6 raamauto on tõestanud ennast transpordiäri eestvedajana ning aimab teie vajadusi: misiganes teie vajadused on, leiate Daily laiast mudelivalikust endale sobiva madalate omamiskuludega ning pidades silmas keskkonnasäästlikkust ja äri jätkusuutlikkust.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt