STRALIS

STRALIS

STRALIS tõstab produktiivsust ja kasumlikkust täiusliku kaasaegse lisadepaketiga, tehnoloogiatega ning teenindusega, mis on tehtud sobimaks kõikidele transpordiettevõtetele.

STRALIS on saanud täieliku käigu- ja veeremiosa uuenduse alates mootorist kuni rehvideni; see pakub uut elektri- ja elektroonikasüsteemi, oma klassi parimat käigukasti, uut tagasilda ja vedrustust ning tutvustab uusima põlvkonna GPS ettenägelikkuse funktsioone ning spetsiaalseid lisasid, et tagada madalaim kütusekulu ja säästlikkus.

Kõik uued lisad ja uuendused on keskendunud produktiivsuse ja kasumlikkuse maksimeerimisele, mida te oma igapäevases äris vajate. Kõik arendused on tehtud koostöös meie klientidega.
Oleme arendanud välja oma klientidele täieliku paketi efektiivsuse tõstmiseks.

PIKAMAA VEOD

STRALIS XP on loodud pikamaa vedudeks ning pakub endas mitut kütusesäästule sihitud lahendust nagu näiteks SMART EGR, optimeeritud tagasilla ülekanne, öko-rehvid ja uus Kütusesäästu Konsultatsiooni Teenus. Veokil on lisaks ka IVECO HI-CRUISE GPS-ennetuslik süsteem - see juhendab püsikiirust, käiguvahetust ja vabaveeremist ning integreerib neid andmeid viimase malli GPS kaardistamise tehnoloogiaga.

LINNASISESED VEOD

STRALIS pakub õiget lahendust igaks ülesandeks linnas, kergemateks vedudeks ja jaotusvedudeks tänu HI-STREET ja HI-ROAD väiksematele ja keskmistele kabiinidele. Samuti on endastmõistetavad madalad emissioonid ja kõrge väändemomendiga erinevate jõunäitajatega mootorid.

OHTLIKE VEOSTE TRANSPORT

STRALIS sobib täielikult sellisteks ülesanneteks tänu tehnilistele lahendustele, mis vähendavad auto kaalu ning vastavust ADR nõuetele. Lisaks pakub Iveco HI-SCR süsteem eeliseid: madalamate heitgaasitemperatuuridega on tagatud ohutus kõrgendatud turvalisusega tsoonides nagu lennujaamad, laevad, tunnelid, kütusemahutid jms.

REGIONAALSED VEOD

STRALIS pakub parimaid kütusesäästu lahendusi ka keskmise pikkusega regionaalsetel teedel tänu täielikule kütusesäästu lisade paketile, mis sobib auto konfiguratsiooni ja ülesannetega. GPS-ennustatava IVECO HI-CRUISE süsteemiga standardvarustuses STRALIS XP-l ning sama saab valida lisana UUELE STRALISELE.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt