STRALIS NP​
PURE ​POWER

STRALIS NP

Sinu äri jaoks, sinu planeedi jaoks

TEIE ÄRI HEAKS

STRALIS NP on esimene pikamaavedudeks mõeldud gaasisõiduk. See on varustatud 460hj mootoriga, sellel on sama koormustaluvus nagu samaväärsel diislil ning läbisõit ulatub kuni 1500 km juurde. Ilma tankimata tähendab see sõitu Madriidist Frankfurti.

Alternatiiv traditsioonilistele kütustele peab olema sama hea nagu diisel oma jõudlusnäitajate, koormustaluvuse ja vastupidavuse poolest. Samuti peab see pakkuma edukas olemiseks samu või paremaid Omamise Kogukulu näitajaid. STRALIS NP tähendab äri. Pikamaavedudel (olenevalt kütuse hinnast) on see suure säästlikkuse eelisega sõiduk, kui sõidate aastas 120 000km.

STRALIS NP tähendab meelerahu olles üle uutest ja järjest rangematest nõuetest, mis limiteerivad diiselmootorite kasutust ning ligipääsu linnadesse ja mõndadesse mäestikesse. STRALIS NP tähendab rohkem võimalusi, kuna üle Euroopa nõutakse järjest "puhtamaid" sõidukeid - alates suurtest jaekettidest kuni energiasektorini, alates autotööstusest kuni toidu ja joogi vedudeni.

MEIE PLANEEDI HEAKS

Kasvuhoonegaasid ja saatatus on tõsised probleemid, mida saab tegelikult vältida või lahendada vanade viisidega. Uued mõttemallid on vajalikud selleks, et muuta kaupade vedu jätkusuutlikumaks. IVECO NATURAL POWER veokid maksimeerivad keskkonnasaastamise vähendamist põhinedes meie 25-aastasel pidevalt areneval kogemusel. Naturaalne gaas on kõige loodussõbralikum kütus sisepõlemismootoritele ning need pakuvad arvestatavat keskkonnasäästlikust:
• see parandab õhukvaliteeti eemdaldades pea kõik õhusaastajad (-99% PM, -90% NMHC vs EURO 6 limiidid)
• see vähendab globaalset soojenemist vähendades CO2 emissioone arvestatavas koguses (umbes -15% võrreldes samaväärse diiselmootoriga ja kuni -95% biometaani)
• lisaks vähendab see mürasaastatust, mis on eriti oluline linnades ja öistel vedudel.

Need on põhjused, miks Euroopa võimud toetavad gaasi kasutamise arenguid ja tankimisvõrgustikke. Aastaks 2025 on kohustuslik maksimaalne tankalte vahe mitte suurem kui CNG gaasi puhul 150km ja LNG gaasi puhul 400km.​​

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt