IVECO S-WAY
SÕITKE UUT MOODI

TEIE KODU, OLLES KODUST EEMAL

Täiesti uue kabiiniga, ületamatu kütusesäästlikkuse ja täiustatud tehnoloogia & ühendustega, on IVECO S-WAY rekka täielik transpordilahendus, mis on disainitud pakkuma suurepäraseid pardal elamise tingimusi juhtidele ja on parim lahendus omanikele tänu oma konkurentsivõimele ja madalatele ülalpidamiskuludele.

See on loodud olema iga juhi unistuste veok: disainitud vastama juhi vajadustele, on uus kabiin ruumikas, täis mugavusi ja täiustatud tehnoloogiaid. See on tõesti päris teie kodu, olles kodust eemal. IVECO S-WAY on 100% ühendatud veok, mis avab täiesti uue ajastu sõidupargi haldamises ja pardal elamises. Selle täiustatud ühendused hoiavad juhi alati kontaktis nende sõidupargi haldajatega ja IVECO toe spetsialistidega ning edasimüüjate võrgustikuga, nii et juht poleks kunagi teel üksinda.

IVECO S-WAY. SÕITKE UUT MOODI


IVECO S-WAY

Uus tase aerodünaamilises
jõudluses & stiilis

@Titolo

Täiesti uus kabiin viib aerodünaamilise jõudluse täiesti uuele tasemele, tehes niigi kütusesäästliku masina veel 4% säästlikumaks.

Kabiin on nullist peale uuesti disainitud, et klientidel oleks veelgi enam eeliseid - kütusesäästlikkusest ja madalatest ülalpidamiskuludest suurema juhi turvalisuseni.

Iga kabiini välimine detail on hoolega disainitud, et minimeerida õhutakistus.

  • uus katus on perfektselt sõiduki esiossa sisse ehitatud
  • eesmine iluvõre suure raadiusega nurkadega ja külgmiste stabilisaatoritega
  • uus mitmeosaline põrkeraua disain sisseehitatud suunajatega
  • optimiseeritud aerodünaamiline komplekt ja küljeseelikud kummist pikendustega
  • eesmised LED täistuled
  • uus ukse disain, mis pikeneb kuni teise astmeni
  • sisseehitatud parkimisjahuti
Iveco S-WAY on arendatud tugeva fookusega juhile ja uus kabiin uuesti nullist disainitud ja tugevdatud, et tagada kõrge passiivse kaitsmise tase.

Uus disain pakub juhile palju paremat otsest nähtavust tänu üheosalistele küljeakendele ja tahavaatepeeglitele.

Suurepärased elamis-ja
töötingimused

@Titolo

​IVECO S-WAY kabiin on täielikult uuesti disainitud, fookusega juhile, et pakkuda esmaklassilisi elamis-, sõidu- ja töötingimusi.

Selle uus paigutus loob juhile ruumika keskkonna koos avara, hästi organiseeritud kaubaruumi, tippklassi ergonoomika ning mugava ja funktsionaalse magamisruumiga.

Reguleeritav iste annab juhile võimaluse olla täpselt sobival kõrgusel ja kaugusel multifunktsionaalsest roolist, mis on lapiku põhjaga, et oleks rohkelt ruumi jalgadele.

Ergonoomiline lülitite paigutus tagab selle, et kõik põhifunktsioonid on kergesti kättesaadavad.

Armatuurlauale ja keskkonsoolile on antud täiesti uus disain, et teha masina juhtimine mugavamaks ja efektiivsemaks. Uus Start/Stop nupp ja ava elektroonilise sisseehitatud kaugjuhtimisega võtmele on mugavalt paigutatud armatuurlauale.

Uus info-ja multimeediasüsteem koos häältuvastuse, DAB raadio ja navigeerimiskaartidega annab juhile võimaluse tuua oma digitaalne elu pardale koos telefoni ekraani peegeldamisega kasutades Apple Car Play.

Ruumikad sahtlid on paigutatud mugavalt üle terve kabiini, et pakkuda juhile nii palju ruumi asjade jaoks, kui tarvis. Öö-ala on saanud täiesti uue disaini, et juhil oleks võimalikult mugav. See kombineerib funktsionaalsuse ja mugavuse koos oma uue sümmeetrilise paigutuse, hästi paigutatud ruumidega asjade jaoks, USB ühenduste ja lülititega. Selle uue disainiga katus pakub mugavat seismiskõrgust olles 2.15 m kõrgune kabiini keskel.

Õhukonditsioneer ja sisseehitatud parkimisjahutus ja soojendussüsteemid pakuvad perfektset sisekliimat kogu aeg.

Uus maailm
ühendusi

@Titolo

IVECO S-WAY tutvustab uut maailma ühendusi mis on disainitud, et toetada logistikaoperaatoreid ja sõidupargi haldajaid, optimeerides sõiduki tööaega, kütusesäästlikkust ja ülalpidamiskulusid, aidates ka juhil sõidukit opereerida lihtsalt ja efektiivselt, tehes nende pardal elamise ja juhtimise kogemuse täiuslikumaks.

IVECO S-WAY ühendused panevad sõiduki otseühendusse IVECO Kontrollruumiga, pakkudes reaalajas andmeid. IVECO S-WAY ühendused loodi juhti silmas pidades, et teha nende tööd lihtsamaks ja aidata turvalisemalt sõita.

Uus IVECO EASY rakendus on disainitud lihtsustama juhi elu pardal, andes neile võimaluse kontrollida neil kogu kabiini ja sõiduki haldamise funktsioone oma mobiiliseadmest. Lisaks saavad nad äppi kasutada Assistance No-Stop teenuse jaoks, mis annab ükskõik kus ligipääsu diagnostikaandmetele ja sõitmisstiili hindamise tööriistale.

Võimas ja
jätkusuutlik mootor

@Titolo

IVECO S-WAY pakub laia valikut Euro VI/d diisel ja naturaalgaasi mootoreid, et sobida igaks ülesandeks.

Diiselmootorid, kolme paigaldsuvõimalusega ja võimsusnäitajatega alates 330 kuni 570ni, ja naturaalgaasi mootorid kahe paigaldusvõimalusega ja võimsustega alates 340st kuni 460e hobujõuni tagavad tipptaseme võimsuse.

KÜTUST SÄÄSTVAD SEADMED

  • S Tark EGR suurendab põlemise efektiivsust, optimeerides sissepritse ajastust ja vähendades kütuse tarbimist.
  • Nutikad Mootori Abilised väldivad energia raiskamist, kui nende töötamine pole vajalik.
  • Jõudeoleku vastane süsteem väldib pikkasid jõudeoleku perioode, lülitades automaatselt mootori välja.


IVECO HI-CRUISE GPS ennustav sõidusüsteem sisaldab sõidufunktsioone nagu eco-roll, ennustav käiguvahetus ja püsikiirushoidik, kasutades tipptasemel GPS kaardistustehnoloogiat.

NATURAALNE VIIS

IVECO S-WAY NP maksimeerib kõige loodustsäästvama kütuse eelised, et parendada õhukvaliteeti, leevendada kliimamuutusi ja teha keskkond vaiksemaks tänu oma ainult 71dB(A) Piek Quiet Truck süsteemile, kui olete vaikses režiimis – ideaalne öösel töötamiseks.

IVECO S-WAY NP on esimene gaasil töötav rekka turul, spetsiaalselt disainitud rahvusvahelisteks kaugliini transpordiks enneolematu autonoomiaga kuni 1600 km.