DAILY HI-MATIC EURO 6

Eksklusiivne 8-käiguline automaatkäigukast

ESIMENE 8-KÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST KAUBIKUTE TURUL KINDLUSTAB PARIMA SÕIDUMUGAVUSE JA TURVALISUSE

Uue põlvkonna käigukast on disainitud pakkuma täielikku sõidurõõmu: multifunktsionaalse ja ergonoomilise käiguvahetusega keskendud sa täielikult liiklusele ja sõiduoludele. HI-MATIC on parim lahendus ühendades suurenenud turvalisuse ja sõidumugavuse.


SUUREPÄRANE KÜTUSESÄÄSTLIKKUS TÄNU ECO VÕI POWER REŽIIMI VALIKU VÕIMALUSELE

Sobib täiuslikutl igapäevaseks tööks oma ise-adapteeruva käiguvahetuse strateegiaga - DAILY HI-MATIC Euto 6 vahetab sujuvalt õige käigu vähem kui 200 millisekundiga. Tänu suurele ülekandejõu ulatusele töötab mootor alati optimaalse käiguga.


KUNI 10% MADALAMAD HOOLDE JA REMONDIKULUD VÕRRELDES MANUAALSE KÄIGUKASTIGA TÄNU TIPPTASEMEL VASTUPIDAVUSELE JA USALDUSVÄÄRSUSELE

Disainitud pidades silmas vastupidavust, kaitsevad uued lahendused mootorit ja käiguvahetust tagades väiksemad hoolduskulud. Meie insenerid on ületanud Daily legendaarse vastupidavuse.


KONKURENTSITULT PARIM TÖÖJÕUDLUS, SUURIM VÕIMSUS (205 hj) JA PÖÖRDEVÕIME (470 Nm)

Tänu laias valikus mootoritele, mis asendavad 2,3 liitrist ja 3,0 liitrist mootorit, hobujõude alates 116 kuni 205 ja pöördevõime alates 320 kuni 479 Nm, mis on veel kokkusobitatud rekordilise kogukaaluga 7,2 tonni, suudab DAILY HI-MATIC Euro 6 pakkuda parimat saadaolevat valikut ka kõige nõudlikkumateks töödeks.

DAILY HI-MATIC perekond on veelgi eksklusiivsem tänu kroomitud iluvõrele, mis loob horisontaalse joone ühendades esituled ning lisades sõidukile voolujoonelisust.

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt