​​​IVECO DAILY EURO 6, PRODUKTIIVNEM UGAVUS​

Nautige oma professionaalset töökeskkonda

Oma uue IVECO Daily Euro 6-ga saate lõõgastuda mugavas kabiinis, olles ise roolis ning teades, et töö saab tehtud efektiivselt ja turvaliselt teie tarbesõidukiga.
Uus DAB raadio, mis on armatuurlauda integreeritud pakub teile peamisi DAB ja FM raadio võimalusi: näiteks saate valida raadiot nime järgi, programmi nime järgi või laulu järgi, mida kuulate. Seadke raadio edastama liiklusteateid ning ilmateadet ning seadistage kuni 15 raadiojaama.
Võimalused on piiritud. Armatuurlaua juhtnuppude ergonoomika ning nende lihtsasti loetavus teevad juhile sõitmise mõnusaks ning turvaliseks.
Kõik vajalik on juhile lähedal ning õiges kohas. Uksepaneel on uuesti disainitud avatud panipaigaga, kus saate hoida näiteks esmaabikarpi. Kabiin pakub 18 praktilist panipaika, et saaksite kõik oma isiklikud ning tööasjad organiseerituna ja käepäraselt hoida. Armatuurlaua ja uksepaneeli viimistlus on pakkuda ka üleni musta versioonina ning eksklusiivsuse otsijatele võimalik pakkuda musta ja sinise värvikombinatsioonid ja sobivalt harmoonias kabiini ja istmete katetega.
Lisaks sellele on IVECO Daily uus kabiin nüüd veelgi vaiksem 4 detsibelli võrra ning vähendanud müra 8% võrra.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt