Eurocargo on võimsuse, universaalsuse ja töökindluse etalon.

Suur kogemus keskklassi ja raskeveokite konstrueerimisel on võimaldanud Ivecol luua ideaalne alus matkabussile, mis paistab silma suurepäraste tööomaduste ja laitmatu sooritusvõime poolest.

Neid omadusi aitavad tagada tugevad šassiid ja kered ning hoolikalt valitud komponendid, nagu mootorid, käigukastid, pidurid ja elektroonikasüsteemid, millega varustavad Ivecot esmaklassilised partnerid.

Väga hea manööverdusvõime ja suurepäraste tööomadustega Eurocargot on mugav juhtida ning ta saab hakkama mis tahes teedel (linnades, maanteedel, maastikul). Ühtlasi on ta oma väikese kasutus- ja kütusekulu ning madala emissioonitasemega hoidmas juhtpositsiooni oma klassi sõidukite seas.

Eurocargo vastab ka rangetele ohutusnõuetele. Varustusse kuuluvad uusim elektrooniline pidurisüsteem (ABS on standardvarustuses) ning stabiilsuse ja haardejõu kontrollsüsteem (ESP ja ASR on mõne mudeli lisavarustuses).

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: d58ade9e-096c-8089-37b2-c323f033bb3d.