​Eurocargo: eduka keskkaallase lugu

Üks suurepärane traditsioon, pool miljonit klienti.

​Üks suurepärane traditsioon, pool miljonit klienti.

Eurocargo on tõeline menumudel, mida kasutab peaaegu 500 000 rahulolevat klienti. Aegade jooksul on Eurocargost kujunenud oma klassi etalon.

Uus Eurocargo on oma klassi arvukatele legendaarsetele mudelitele igati väärikas järeltulija.

Mõnede legendide ajalugu ulatub Iveco asutamise eelsetesse aastatesse. OM Lupetto toodi turule 1959. aastal, mis tähistas ühtlasi Itaalia jõudmist sõjajärgse buumi ajajärku.

Aastal 1977 andis Lupetto teatepulga üle Iveco Zeta väikese kuni keskmise suurusega transpordivahendite seeriale, mille mudelite täismass jäi vahemikku 2500–6500 kg.

Kõnealuse sõidukiklassi murranguhetk jõudis kätte 1987. aastal, kui võeti kasutusele esimene turboülelaaduriga mootor. Õigupoolest reklaamiti uut mudelit järgmise loosungiga: „Turbo Zeta. Parim, täiustatud!”.

Vaid paar aastat hiljem saabus Eurocargo. Oli aasta 1991 ja uus mudel mõjus tõeliselt revolutsiooniliselt. Tänu heale kvaliteedile ja ulatuslikult standardiseeritud koostisosadele sai uut mudelit tellida enam kui 500 erinevas versioonis, mis katsid kõikvõimalikud transpordivajadused. Tänapäeval on erinevaid versioone veel 20 korda rohkem!

Kohe turuletoomise järel võitis Eurocargo tiitli aasta veoauto 1992 ja sellele järgnes suur hulk teisigi tunnustusi transpordisektori ajakirjanduselt.

Tänapäeval valmib Eurocargo Iveco täielikult renoveeritud Brescia tehases.

Uue Eurocargo mootorivalikus on Euro VI nõuetele vastavad jõuallikad Tector 5 ja Tector 7, lisaks kuuluvad mudeli varustusse IVECO HI-SCR, 12-käiguline automaatkäigukast ja viimase põlvkonna ESP.

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt