Veotööstuse finantseerimis- ja hooldusvajaduste rahuldamiseks pakub Iveco Capital teile Ecostralise soetamisel abi: sõlmime nii väikeste kui ka suurte ettevõtetega spetsiaalsed finantseerimislepingud, milles on võetud arvesse iga konkreetse ettevõtte vajadusi.

Pakume erinevaid finantseerimisvõimalusi nagu kapitali- ja kasutusrent, mida on võimalik ühendada suure valiku erinevate teenustega (klienditeenuselepingud).

Kapitalirent

Kapitalirent võimaldab teil oma tegevuses kasutada Iveco sõidukeid, mida kajastatakse bilansis varana, kuigi lepingulise maksumuse täieliku tasumiseni on nende omanikuks finantsettevõte.

Kapitalirendilepingu kestus võib olla 36–60 kuud. Kuumaksetest on võimalik maksud maha arvata. Softleasing on eriti populaarne finantseerimisvahend. Tänu eritingimustele on veoki soetamine lihtsam, sest sissemaksed on väiksemad ja lepingut on võimalik sõlmida pikemaks ajaks. See võimaldab hoida kuumaksed püsivalt väikesed kuni lõpuni.

Kasutusrent

Kasutusrent on terviklik finantseerimispakett, mis võimaldab sõidukit kohe kasutada ning määrata kindlaks ettevõtte majandus- ja finantskohustused. Kuumakseid saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Kasutusrendi puhul ei jää teile soovimatuid kohustusi lepingu lõppedes ning see ei mõjuta ettevõtte likviidsust ega krediidivõimet, sest sõiduk jääb finantsettevõtte omandusse.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: b527e79e-f998-8089-73e1-adf1f17186bb.