Uus Daily Combi, millel on 9 istet ja suur pakiruum, ei jää mugavuse poolest sõiduautole alla ja sobib ideaalselt väiksemateks reisijatevedudeks, vastates ettevõtete, agentuuride, reisikorraldajate, hotellide ja spordiklubide transpordivajadustele.

Kiire ja universaalse Daily Combi juhtimiseks on vaja B-kategooria juhiluba (sõiduki täismass kuni 3,5 t). Daily Combi täidab alati talle pandud ootused, olenemata sellest, mis otstarbel teda kasutatakse. Võimalus valida kahe pikkusega pakiruumi ja kahe sisekõrguse vahel tagab maksimaalse mahutavuse või väga hea manööverdusvõime.

Tänu võimsale 2,3-liitrisele mootorile on suurepärased tööomadused ja ökonoomsus garanteeritud.

Pikematele versioonidele saab paigaldada isetasanduva tagavedrustuse, mis on ideaalne valik siis, kui esmatähtis on mugavus.

Uus Daily Combi salong on avar ja maitsekas. Iga detail on hoolikalt viimistletud.

Salongi sisenemise muudavad lihtsaks avarad uksed, libisemiskindlad laiad astmed ja praktilised käepidemed.

Erilist tähelepanu on pööratud heliisolatsioonile. Lisavarustusse kuuluvad täiendav küttesüsteem ja kliimaseade. Avarasse pakiruumi, mida pakutakse kahes pikkuses, saab pagasit mugavalt ja otstarbekalt paigutada.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 4940e09e-2920-8089-37b2-cb2a61d076a5.