Dailyt võib täiendada lisavarustusse kuuluva Blue&Me™ operatsioonisüsteemiga, mille on välja töötanud Fiat Group koos Microsoft™-iga. See enam kui 1 500 000 sõiduautosse ja tarbesõidukisse paigaldatud süsteem on enim müüdud teabe- ja meelelahutusplatvorm maailmas.

Blue&Me™ süsteem võimaldab vabakäe-helistamist (tänu Bluetoothi liidesele ja roolil asuvatele juhtnuppudele) ja kuulata lemmikmuusikat USB-mälupulgalt (tänu sisseehitatud MP3-mängijale). Kuid see pakub enamat kui ainult täiustatud vabakäesüsteemi: tegelikult on see süsteem ühenduses mootori ja sõiduki elektrooniliste juhtsüsteemidega ning moodustab Blue& Me™ Fleeti südame. Iveco pakub seda uudset masinapargi haldamise süsteemi kogu oma tootevalikule alates Dailyst kuni Straliseni.

MIS ON BLUE&ME™?

Blue&Me™ on enim müüdud meelelahutuse ja sideühenduse pardaplatvorm. See Fiat Groupi eksklusiivne toode on paigaldatud juba enam kui 1 500 000 sõiduautosse ja tarbesõidukisse üle kogu maailma.

Microsofti ühisettevõtte raames arendatud Blue&Me™ põhineb Windows Mobile süsteemil. See võimaldab:
• kasutada Bluetooth™-i ühendusi,
• hallata USB-seadmeid,
• ja juhtida häälkäsklustega vabakäetelefoni.

Blue&Me™ operatsioonisüsteem suhtleb mobiiltelefonide, MP3 pleierite ja iPod-dega Bluetooth™-i ja USB-pordi kaudu.

Blue&Me™ süsteemi töökeele muutmiseks installige lihtsalt ja kiirelt uuendusfail.

Download the instructions manual.pdf

Faili allalaadimiseks valige töökeel:

English.zip

Italian.zip

French.zip 

Dutch.zip

Polish.zip

Portuguese.zip

Spanish.zip

German.zip

 

Kuna Blue&Me™ on mõeldud pidevaks täiustamiseks, on selle uuendamine kiire ja mugav. Seetõttu ühildub süsteem ka kõige uuemate mobiiltelefonide ja meediapleieritega.

Uuendatud tarkvaraversioon 5.4

Kui teil on kõige uuema põlvkonna mobiiltelefon, iPod või iPhone, laadige TASUTA alla Blue&Me tarkvara 5.4, mis parandab ühilduvust nende seadmetega.
Esmalt kontrollige alltoodud loetelust, kas teie telefon ühildub uuendusega.
Kui teie Blue&Me™ töötab ühendatud mobiiltelefoniga korralikult või kui te ei kuula muusikat oma iPodist või iPhone’ist, soovitame tungivalt tarkvara allalaadimisega mitte jätkata.

Loetelu mobiiltelefonidest, mis ühilduvad uuendatud tarkvaraversiooniga 5.4:

List of combatible mobile phones

List of mobile phones for functions that can be activated

Valige vasakpoolsest menüüst oma Blue&Me ja jätkake allalaadimisega.

Pidage meeles, et kui te kasutate rakendust eco:Drive, siis pärast Blue&Me tarkvara uuendamist tuleb see sõidukile uuesti installida.

Kui teil on uue põlvkonna iPod või iPhone, siis pidage meeles, et neid seadmeid ei saa enam välisketastena konfigureerida.
Nendesse seadmetesse salvestatud muusika kuulamiseks Blue&Me kaudu võite edasimüüjalt soetada spetsiaalse adapteri meie lisatarvikute valikust. See koos tarkvaraversiooniga 5.4 tagab nende täieliku ühilduvuse Blue&Me-ga.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: cf56199f-79ba-8089-73e1-a99b3fb04e88.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: cf56199f-79ba-8089-73e1-a99b3fb04e88.