Uue Daily Camperi juhiiste kujundati just selline, et tagada parim mugavus ka pikkadel reisidel. Ergonoomiline istme ja juhtseadmete paigutus ning 45 mm ulatuses reguleeritav rooliratas aitavad vähendada juhi väsimust ja parandavad tähelepanuvõimet.

Kõik on kontrolli all: lai tuuleklaas tagab suurepärase nähtavuse. Tänu lainurktahavaatepeeglitele on ka kõige suuremate autosuvilate juhtimine täiesti turvaline.

Juhtnupud on mõnusalt käeulatuses ja paigutatud nii, et salongis on piisavalt liikumisruumi. Tänu armatuurlauda integreeritud käigukangile ja kõrgetasemelisele ergonoomikale saab kogu salongis mugavalt liigelda.

Mahukates panipaikades on ruumi kõigele. Kõik materjalid on valitud nii, et need väljendavad kindlat stiili: moodsad ja funktsionaalsed materjalid rõhutavad mugavust ja tagavad vaikuse.

Iga reis on eriline ja seepärast kuuluvad lisatarvikute valikusse kolme reguleerimisvõimalusega (edasi-tagasi, vertikaalne ja kalle) vedruistmed, automaatne kliimaseade ja autonoomne kütteelement.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 202be79e-9922-8089-37b2-c688665e690d.