UUS DAILY 4X4

​IGALE RAJALE JA IGAKS PUHUKS​

TÄIUSLIK MUDELIVALIK SÕIDUKEID, MILLEGA PÄÄSEB IGALE POOLE

Ainsad kergekaalulised tarbesõidukid, mis on konstrueeritud nagu veokid – tugevad alusraamid, vastupidav vedrustus ning valmis igat tüüpi ülesannete täitmiseks. Daily 4x4 kaubiku või raamautoga ei ole ükski sihtkoht kättesaamatu. Valige sobiv IVECO Daily 4x4 kaubik või raamauto kas tänavatele või off-road jaoks mõeldud mudelivalikust ning läbite mängleva kergusega kõik teed kõikidel pinnastel.

LAI VALIK 4X4 KAUBIKUID JA RAAMAUTOSID
3-LIITRINE MOOTOR 180HJ MOOTORIGA NING 8-KÄIGULISE AUTOMAATKASTIGA
KANDEVÕIME KUNI 4300KG JA KERE PIKKUS KUNI 5 MEETRIT
TEEDELE JA OFF-ROAD JAOKS MÕELDUD MUDELID TÄISMASSIGA KUNI 7 TONNI​

JÕUD, MIDA VAJATE, MISIGANES ÜLESANDE TÄITMISEKS

Daily 4x4 kaubikule ja raamautole annab jõudu F1C Euro VI-D 3-liitrine mootor, millel on 180hj ja 430 Nm väänet. See tagab läbipääsetavuse igal pinnasel. Euro VI-D Heavy Duty homologeering teeb Daily 4x4-st rohkem kui vaid suvelise tööriista raskesti ligipääsetavates kohtades.

3-LIITRINE F1C MOOTOR
​​MOOTORIVALEM 3-LIITRINE
JÕUD132 kW (180 hp)
MOOTORI KIIRUS MAX JÕUDLUSES3000-3500 rpm
MAX VÄÄNDEMOMENT430 Nm
MOOTORI KIIRUS MAX PÖÖRETEL1250-3000 rpm
EMISSIOONIDEuro VI-D Heavy Duty
ADBLUE® PAAGI MAHT​24 LIITRIT​
​​

PIIRAMATULT VALIKUID PROFESSIONAALSETE LISADE JAOKS

Tänu 4 eri tüüpi ühendustele ning käigukastil oleva PTO-le, saab oma Daily 4x4 kaubiku või raamauto piiramatute võimalustega ümber ehitada – olgu selleks lihtne kallur või lumesahk. Daily 4x4 pakub laia valikut erinevaid lisasid kõiksugusteks ülesanneteks nagu näiteks lumesaha valmidus või vintsi valmidus. Samuti on valmidus sildedaks kauba vedamise pinnaks.

IVECO Daily 4x4 range

UNUSTAMATU SÕIDUMUGAVUS

Tänu madalatele käiguraadiustele on Daily 4x4 kaubik ja raamauto saadaval 12 edaspidi käiguga manuaalkastiga ning 16-käigulise HI-MATIV automaatkastiga. Nii saavutatakse maksimaalne ronimisvõimekus suurima mugavusega. Te saate alati lülitada armatuuril asuva nupuga sisse madala käiguraadiuse.

UNUSTAMATU <span style="color:#69aad0;">SÕIDUMUGAVUS	</span>
ENNEOLEMATU <span style="color:#69aad0;">TUGEVUS</span> JA <span style="color:#69aad0;">ROBUSTSUS</span>

ENNEOLEMATU TUGEVUS JA ROBUSTSUS

Spetsiaalselt disainitud raamauto kandevõime on kuni 5000kg, uus esisild sõltumatu vedrustusega, terasest 3-osaline esistange ja ketaspidurid koos spetsiaalselt arendatud ESP programmiga teevad Daily 4x4 ainsaks autoks turul, mis vastab klientide soovidele, kes otsivad eriti robustset töövahendit, jätkusuutlikku vastupidavust ja rekordilist usaldusväärsust.