Služby novej generácie

​​​TCO2 Live a Uptime Guarantee 

Iveco TCO2 LIVE je nové modulárne portfólio služieb, ktoré prvýkrát obsahuje služby novej generácie a vzťahuje sa aj na správu vozových parkov a tradičné popredajné činnosti.

Tri z týchto nových služieb sú založené na poradenstve v oblasti znižovania spotreby paliva, ktoré zákazníkom pomáha prevádzkovať nový Stralis hospodárnejším spôsobom:

  • TCO2 SMART REPORT – týždenné prehľady o štýle jazdy a spotrebe pohonných látok každého vozidla vo vozovom parku.
  • TCO2 ADVISING – rady v súvislosti s úsporou pohonných látok na základe množstva informácií získaných analýzou prevádzky vozidiel Iveco v reálnych podmienkach.

Spojením týchto služieb je možné dosiahnuť dodatočnú úsporu pohonných hmôt až 3 %. Každá z týchto služieb môže byť spojená so službou:

  • TCO2 DRIVING, čo sú kurzy úsporného riadenia vozidla.
Súčasťou ponuky nového ťahača Stralis je aj systém na YHODNOCOVANIE ŠTÝLU JAZDY, niečo ako profesionálny inštruktor na palube, ktorý pomáha vodičovi zlepšovať štýl jazdy tak, že mu poskytuje rady v reálnom čase.

A nakoniec exkluzívna služba Iveco UPTIME GUARANTEE, ktorá je založená na spoľahlivosti nového ťahača Stralis a dokonalosti servisnej siete značky Iveco, ktoré spoločne pomáhajú udržať vozidlá zákazníkov na cestách. Tento program dostane zákazníka späť na cesty do 24 hodín, ak by sa ich nový Stralis náhodou stal nepojazdným – buď opravou vozidla, poskytnutím náhradného nákladného vozidla, alebo v prípade, ak náhradné vozidlo nie je k dispozícii, denným odškodnením za maximálne 4 dni strávené v servise. Táto služba je poskytovaná prostredníctvom staníc Iveco Truck Station, ktoré sú budované pozdĺž všetkých hlavných európskych dopravných koridorov s cieľom umožniť poskytovať zákazníkom záruku prevádzkyschopnosti (Uptime Guarantee).