IVECO Elements

Elements. Long Life Vehicles.

Spersonalizowane plany serwisowe

​​Mając na celu przygotowanie jak najlepszej oferty dla swoich klientów, firma IVECO stworzyła ELEMENTS: szeroki zakres pakietów serwisowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, stworzonych, aby podtrzymać sprawność Twojego pojazdu.

auto-elements.jpg 

ELEMENTS to wyspecjalizowana usługa wysokiej jakości, mająca zagwarantować długi okres eksploatacji każdego pojazdu we wszystkich sektorach.

Stwórz spersonalizowaną ofertę, dobierając „elementy" najbardzi​ej odpowiadające swoim potrzebom, wybierz Umowy na planowe przeglądy okresowe i Rozszerzone Gwarancje. Utrzymywanie pojazdów w stanie sprawności przy minimalnej ingerencji w postaci przeglądów okresowych i napraw to nasz priorytet.

Dostępna oferta pakietów
ELEMENTS oferuje możliwość dostosowania zakresu ochrony pojazdu do skali i potrzeb Twojego Biznesu, gwarantując, że związane z nimi koszty są stałe i przewidywalne.

elements-schemat-kontrakty.jpg elements-schemat-gwarancja.jpg
​Wybierając IVECO, wybierasz jakość dla siebie i swojej działalności.

IVECO jest gwarancją spokoju dzięki dedykowanej sieci wsparcia posprzedażnego i ponad 2000 punktom serwisowym w całej Europie: zespół fachowych profesjonalistów pracuje przez całą dobę, aby udzielić Ci niezbędnej pomocy w dowolnym czasie i miejscu.

ELEMENTS to jedna z najważniejszych usług w ramach globalnej oferty posprzedażnej IVECO. Doskonała synergia wyspecjalizowanego serwisu oraz oryginalnych części zamiennych umożliwiająca ciągłe utrzymywanie Twojego pojazdu w doskonałym stanie.​

​​