Części i akcesoria

Wszystkie komponenty i akcesoria potrzebne do optymalizacji pojazdu i życia na pokładzie

Części oryginalne i regenerowane oraz identyczne z oryginalnymi, a także akcesoria – sieć IVECO oferuje szeroki asortyment produktów pozwalających zwiększyć produktywność i wszechstronność oraz zoptymalizować rentowność i zapanować nad kosztami utrzymania pojazdu, korzystać z usług cyfrowych na pokładzie i poprawić komfort pracy kierowcy.


Idealne rozwiązanie do każdego pojazdu

Oferta części IVECO w liczbach

Liczba personelu w całej Europie odpowiedzialnego za pilne dostawy części

Magazynów w Europie

Dostawy w dzień i w nocy

Wycofanie pojazdu z eksploatacji

IVECO Ltd, jako producent akumulatorów samochodowych, zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zużytych baterii i akumulatorów z 2009 r. jest uprawniona do bezpłatnego odbioru zużytych akumulatorów samochodowych w rozsądnym czasie w celu ich przetworzenia i recyklingu, od ostatnich posiadaczy – takich jak warsztaty, złomowiska, autoryzowane zakłady przetwarzania pojazdów wycofanych z eksploatacji, punkty zbiorki odpadów itp. Jesteśmy do tego zobowiązani w każdym roku kalendarzowym, w którym wprowadzamy na rynek nowe akumulatory samochodowe.

Jeżeli dysponujesz akumulatorami, które powinniśmy od Ciebie odebrać, prosimy o kontakt.

Scopri di più

Akcesoria

Akcesoria DAILY

Starając się wyprzedzać potrzeby biznesowe klientów, wraz z nowym Daily oferujemy pełen zestaw nowych i zaawansowanych dodatków, uzupełniających jego zalety jako solidnego, uniwersalnego i niezastąpionego asystenta w prowadzeniu firmy.

Pobierz broszurę

Akcesoria DAILY

• Nowa linia rozwiązań aerodynamicznych – takich jak spojler – których montaż poprawi rentowność dzięki oszczędności paliwa i redukcji emisji CO2.
• Dodatkowe aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa, zapewniające możliwie najlepszą ochronę pojazdu.
• Nowy asortyment produktów rozszerzających opcje łączności i technologii pokładowych, z nowym systemem multimedialnym, tylną kamerą Wi‑Fi i uchwytem na smartfon Qi.
 • Rentowność

  Oryginalny system przepływu powietrza gwarantuje doskonałe właściwości aerodynamiczne zmniejszające zużycie paliwa. Zestaw aerodynamiczny był testowany w tunelu aerodynamicznym i na drodze, aby zapewnić większą oszczędność paliwa. Owiewki wykonane z metakrylanu zmniejszają opór aerodynamiczny i turbulencje bez wpływu na widoczność.

 • Bezpieczeństwo

  Aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczeństwo pojazdowi i podróżującym nim osobom. Przednie oraz boczne orurowanie ze stali nierdzewnej zapobiega uszkodzeniom nadwozia i podwozia. Wysokiej jakości systemy bezpieczeństwa zapewniają większe pole widzenia przy manewrowaniu.

 • Najnowsze technologie

  Pełny asortyment radioodtwarzaczy, przenośna nawigacja i specjalna kamera do obserwacji przestrzeni za pojazdem w czasie cofania na ekranie smartfona lub tabletu z system Android/iOS w aplikacji „IVECO Cam” pozwalają korzystać z najnowszych technologii.

 • Łączność

  Nowy system multimedialny, lokalizator GPS nowej generacji i kamera cofania Wi‑Fi poszerzą zakres opcji łączności w Twoim pojeździe. Dzięki uchwytowi na smartfona Qi możesz mieć to urządzenie zawsze pod ręką, bezpiecznie zamocowane na desce rozdzielczej. Uchwyt umożliwia także bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

 • Komfort

  Spersonalizuj swój pojazd dzięki szerokiej gamie akcesoriów, aby stworzyć bardziej komfortową przestrzeń życiową: pokrowce na siedzenia, lodówka, ekspres do kawy i zestaw do pielęgnacji.

Pokaż mniej

Akcesoria do Eurocargo

Eurocargo zawsze był wzorcem i pionierem w branży, cenionym za połączenie technologii, niezawodności i uniwersalności. Dzisiaj najnowsza wersja tego modelu jest jeszcze elegantsza, bardziej ekologiczna, efektywna i funkcjonalna. IVECO oferuje akcesoria, które jeszcze podniosą jego atrakcyjność pod względem estetyki, komfortu, bezpieczeństwa i technologii.

Pobierz broszurę
 • Wszechstronność

  Stylistyka i funkcjonalność to kluczowe elementy linii akcesoriów estetycznych: lekkie i dopasowane osłony z tworzywa ABS chronią lusterka i poprawiają wygląd; świetnie zaprojektowane orurowanie podkreśla styl przodu i dodaje mu surowości.

 • Rentowność

  Oryginalne spojlery IVECO są regulowane, solidne, a także lekkie dzięki zastosowaniu strukturalnych wzmocnień z włókna i wewnętrznego żebrowania z żywicy. W połączeniu z deflektorami przy szybach skutecznie zmniejszają opór aerodynamiczny, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

 • Bezpieczeństwo

  Systemy ułatwiające cofanie zapewniają kierowcy lepszej widoczność w trakcie manewrów, a tym samym poprawiają bezpieczeństwo. Profesjonalne produkty IVECO charakteryzują się wysoką jakością podzespołów i dbałością o szczegóły. Kompleksowe systemy bezpieczeństwa, w tym alarmy, zabezpieczenie przed kradzieżą paliwa i klaksony, pozwalają kierowcy czuć się bezpiecznie w pracy.

 • Najnowsze technologie

  Usprawnianie życia na pokładzie to nasza misja: pełna gama radioodtwarzaczy dostarczających rozrywki w czasie pracy i nawigacja najnowszej generacji oraz specjalny uchwyt na smartfon i tablet pomagają kierowcy w wykonywaniu codziennych zadań.

 • Komfort

  Nowa linia pokrowców na fotele do Iveco Eurocargo została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i komforcie. Razem z nowymi dywanikami z podwójnym mocowaniem dodatki te uprzyjemniają czas spędzony w kabinie.

Pokaż mniej

Akcesoria do S‑WAY

IVECO S‑WAY zapewnia kompletne rozwiązanie transportowe stworzone z myślą o ułatwieniu pracy kierowcy i umożliwieniu właścicielom prowadzenia skutecznej, rentownej i zrównoważonej działalności. Zgodnie z tym nowym podejściem do pracy i jazdy IVECO oferuje nową generację specjalnie opracowanych akcesoriów, które dostosują i zmaksymalizują Twoje osobiste doświadczenia z NOWYM IVECO S‑WAY.

Pobierz broszurę
 • Wszechstronność

  Każdy szczegół ma podkreślać dominujący charakter pojazdu i poprawiać jego parametry. Materiały wysokiej jakości i dokładnie przetestowane produkty gwarantują łatwość montażu. Nowa, podświetlana diodami osłona pasuje do kształtu nowego dachu. Spersonalizowane logo, chromowane elementy i nowe naklejki podkreślają wizerunek floty i maksymalną funkcjonalność.

 • Rentowność

  Zestaw aerodynamiczny wraz z osłoną przeciwsłoneczną i deflektorem zmniejszają turbulencje, a systemy zapobiegające kradzieży paliwa oraz monitorowania ciśnienia w ogumieniu pomagają zabezpieczyć i oszczędzać paliwo.

 • Bezpieczeństwo

  W celu zapobiegania wypadkom warto zamontować kamerę cofania. Do nowego pojazdu opracowano specjalną kamerę z układem podgrzewania, który przydaje się przy ekstremalne pogodzie. Klakson pneumatyczny i komplet akcesoriów odblaskowych zapewnią maksymalną widoczność i... słyszalność na drodze.

 • Komfort

  Życie na pokładzie: to właśnie pod kątem jego ułatwienia zaprojektowano akcesoria z kategorii komfortu. Nowa kuchenka mikrofalowa pozwala poczuć się jak w domu. Nowe oświetlenie indywidualne LED i gniazda USB dla kierowcy i pasażerów przydają się po zmroku, na przykład przy czytaniu przed snem. Nowe pokrowce na fotele i dywaniki zaprojektowano pod kątem różnej specyfiki eksploatacji.

 • Najnowsze technologie

  Akcesoria z kategorii zaawansowanych technologii obejmują najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie oraz multimedia. Mnóstwo możliwości i jeden cel: uproszczenie pracy i życia na pokładzie.

  Nowy, specjalnie zaprojektowany uchwyt w desce rozdzielczej ze zintegrowanym gniazdem USB umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w najdogodniejszej i najbezpieczniejszej pozycji. Nowy system audio-wideo jest innowacyjny, zaawansowany, łatwy w obsłudze i dostarcza rozrywki w czasie odpoczynku.

Pokaż mniej