Usługi IVECO

Zintegrowane rozwiązania transportowe najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb

Twój biznes nigdy nie ma przerwy

IVECO oferuje portfolio produktów i usług zapewniających zintegrowane rozwiązanie transportowe, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
USŁUGI IVECO opracowano, aby pomóc Ci zwiększać konkurencyjność, rentowność, zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz ułatwiać zarządzanie biznesem. Elastyczna i konfigurowalna oferta oparta na wymaganiach uwzględniających specyfikę Twojej pracy i realizowanych zadań transportowych oraz dobro dwóch najważniejszych filarów Twojej firmy: pojazdów i kierowców.

Usługi IVECO są podzielone na kategorie według propozycji wartości. Razem z Tobą wybieramy najbardziej odpowiednią kombinację usług dla Twoich potrzeb. Możesz też polegać na pakietach wstępnie przygotowanych przez nas pod kątem różnych rodzajów działalności i wielkości parku pojazdów.

 • Części i akcesoria

  Części oryginalne i regenerowane oraz identyczne z oryginalnymi, a także akcesoria – sieć IVECO oferuje szeroki asortyment produktów pozwalających zwiększyć produktywność i wszechstronność oraz zoptymalizować rentowność i zapanować nad kosztami utrzymania pojazdu, korzystać z usług cyfrowych na pokładzie i poprawić komfort pracy kierowcy.

  Przeczytaj więcej
 • Dyspozycyjność pojazdu

  Współpracując z siecią dealerów IVECO i dzięki telematyce IVECO możemy zapewnić monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym, zdalną diagnostykę pojazdu i zalecenia dotyczące konkretnych działań na podstawie rzeczywistego stanu i intensywności użytkowania pojazdu. Pomoże to uniknąć nieplanowanych wizyt w warsztacie i zakłóceń w harmonogramie pracy.

  Przeczytaj więcej
 • Produktywność i wydajność

  Dzięki usługom IVECO możesz monitorować osiągi i dane swoich pojazdów, minimalizować zużycie paliwa, optymalizować trasy oraz doskonalić styl jazdy kierowców pod względem oszczędności paliwa i niższej emisji.

  Przeczytaj więcej
 • Troska o kierowcę

  IVECO oferuje szereg usług wspierających kierowcę, takich jak aplikacje Easy Way i Easy Daily, a także najlepszy w swojej klasie system IVECO Driver Pal, czyli pionierski pokładowy asystent głosowy IVECO działający w oparciu o usługi Amazon Web Services oraz Amazon Alexa.

  Przeczytaj więcej
 • eMobilność

  Firma IVECO opracowała ofertę usług w pełni zintegrowanych z portfolio światowej klasy pojazdów elektrycznych. Pomagają one poprawić produktywność i dyspozycyjność pojazdów, obniżyć koszty, oraz ułatwiają dostęp do informacji potrzebnych operatorowi. Nasza oferta usług obejmuje zakres od konfiguracji pojazdu po finansowanie, od rozwiązań dotyczących ładowania pojazdów elektrycznych po oprogramowanie do zarządzania energią w celu poprawy produktywności i obniżenia całkowitego kosztu posiadania, od zapewnienia zasięgu pojazdu po optymalizację tras i zdalne zarządzanie energią w celu maksymalizacji dyspozycyjności, zasięgu i efektywności energetycznej.

  Przeczytaj więcej
 • IVECO ON

  Wyjątkowy punkt kontaktowy dla klientów IVECO w zakresie usług związanych z ich pojazdami, na bieżąco aktualizowany i dostępny za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

  Przeczytaj więcej