JESZCZE WIĘKSZA WARTOŚĆ DODANA TWOJEGO IVECO

Akcesoria IVECO to jeszcze bardziej ekscytujące i wyjątkowe wrażenia podczas pracy i jazdy, dzięki całej linii produktów w Twoim otoczeniu.

W zależności od swojej osobowości i typu prowadzonej działalności możesz zdecydować, czy Twój pojazd ma być bardziej wszechstronny dzięki dużej ofercie dostępnych opcji, czy bardziej rentowny dzięki aerodynamicznym rozwiązaniom zmniejszającym zużycie paliwa.

Aktywne i pasywne dodatkowe systemy zabezpieczające umożliwiają lepszą ochronę pojazdu, natomiast zaawansowane technologicznie akcesoria to przyszłość na pokładzie ciężarówki.

Zwiększ zakres łączności w sieci poprzez dodanie lokalizatora GPS i pełnego systemu multimedialnego. I zadbaj o większy komfort na pokładzie dzięki kompleksowemu doborowi akcesoriów, które uczynią życie kierowcy jak najprzyjemniejszym.

DLACZEGO WARTO WYPOSAŻYĆ POJAZD IVECO W AKCESORIA


IVECO Accessories Versatility

Wszechstronność
Dostosuj pojazd do swojej osobowości i potrzeb związanych z pracą
IVECO Accessories Safety

Bezpieczeństwo
Podnieś poziom bezpieczeństwa – własnego, swoich pojazdów i innych użytkowników dróg
IVECO Accessories Profitability

Rentowność
Większa przyjemność z jazdy to mniejsze zmęczenie i większa produktywność

Niech Twoje wrażenia z jazdy będą niepowtarzalne

Akcesoria Daily

NOWY ASORTYMENT AKCESORIÓW DO TWOJEGO DAILY

Kierując się swoim naturalnym instynktem rozpoznawania potrzeb biznesowych klientów, Nowy Daily uzupełnia teraz swoją znaną solidność i wszechstronność o kompletny asortyment zaawansowanych technologicznie funkcji, które uczynią z pojazdu najlepszego asystenta biznesowego.

• Nowa linia aerodynamicznych rozwiązań (np. spojler), zwiększająca rentowność przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa i emisji CO2;
• Dodatkowe aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa, zapewniające pojazdowi najlepszą ochronę;
• Nowa oferta produktów, które zwiększają zakres dostępnej łączności w sieci i technologii pokładowej, w tym nowy system multimedialny, kamera tylna Wi-Fi i uchwyt na smartfona Qi.

Główne akcesoria
WSZECHSTRONNOŚĆ
Uzupełnij swojego Daily o bagażnik umożliwiający wykorzystanie powierzchni dachu albo wybierz uchwyt do rur, drabinkę lub płaską platformę. Jeśli potrzebujesz lepszej ochrony, zamów wykończenie przestrzeni ładunkowej, bardzo odporne na wpływ wilgoci, czynników chemicznych i zadrapania.
RENTOWNOŚĆ
Oryginalny system opływu powietrza to doskonałe rozwiązanie aerodynamiczne, zmniejszające zużycie paliwa. Zestaw aerodynamiczny jest testowany w tunelu aerodynamicznym i na drodze, aby zwiększać oszczędność paliwa, a owiewki, wykonane z metakrylanu, zmniejszają opory aerodynamiczne i turbulencje bez ograniczania widoczności.
BEZPIECZEŃSTWO
Aktywny i pasywny system bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa pojazdu i pasażerów na jego pokładzie: orurowanie przednie z certyfikatem UE chroni przód pojazdu, natomiast boczne listwy ochronne, wykonane ze stali nierdzewnej, chronią boki pojazdu i podwozie przed uszkodzeniami. Wysokiej jakości system cofania gwarantuje lepszą widoczność podczas wykonywania manewrów
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE
Najnowsze technologie dostępne w pojeździe to kompletny zestaw radiowy, przenośna nawigacja i dopasowana do pojazdu kamera do obserwacji obszaru za pojazdem podczas jazdy na biegu wstecznym, na ekranie smartfona lub tableta z systemem Android /iOS, na którym zainstalowano aplikację „IVECO Cam”.
ŁĄCZNOŚĆ
Nowy system multimedialny, lokalizator GPS nowej generacji oraz kamera tylna Wi-Fi to wyższy poziom usług łączności w sieci dostępnych w pojeździe. Dzięki uchwytowi na smartfon Qi możesz w każdej chwili bez trudu i bezpiecznie sięgnąć po smartfon umieszczony na desce rozdzielczej i doładować kompatybilne urządzenie podczas jazdy bez użycia kabli.
KOMFORT
Spersonalizuj funkcje komfortowe swojego pojazdu, wybierając spośród kompleksowej oferty akcesoriów zwiększających komfort w środowisku pracy: pokrycia foteli, lodówka, ekspres do kawy i zestaw do czyszczenia.

TECHNOLOGIA, BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

Akcesoria Eurocargo

NOWY ASORTYMENT AKCESORIÓW DO EUROCARGO

Jako model, który od zawsze stanowił punkt odniesienia i był liderem w branży, dzięki połączeniu technologii, niezawodności i wszechstronności, nowy Eurocargo jest obecnie jeszcze bardziej stylowy, ekologiczny, wydajny i prosty w użytkowaniu.

Akcesoria IVECO to linia dopasowanych produktów stworzonych specjalnie po to, by podnieść poziom estetyki, komfortu, bezpieczeństwa i technologii w Twoim Eurocargo.

Główne akcesoria
WSZECHSTRONNOŚĆ
Wzornictwo i funkcjonalność to kluczowe elementy linii akcesoriów estetycznych: lekkie osłony plastikowe ABS pasujące do pojazdu, chroniące lusterka i podkreślające stylizację oraz wysokiej jakości konstrukcje z rur stalowych o specjalnym kształcie, podkreślające stylizację przodu pojazdu i nadające mu terenowy wygląd.
RENTOWNOŚĆ
Oryginalne spojlery Iveco, regulowane, mocne i lekkie, dzięki zastosowaniu struktury sieciowej i wewnętrznego żebrowania z żywicą. W połączeniu z owiewkami okiennymi stanowią doskonałe rozwiązanie, zmniejszające zużycie paliwa i opory aerodynamiczne.
BEZPIECZEŃSTWO
Systemy cofania to idealny sposób zwiększenia bezpieczeństwa poprzez zapewnienie kierowcy lepszej widoczności podczas manewrowania. Profesjonalne produkty IVECO charakteryzują się wysokiej jakości podzespołami i ogromną dbałością o szczegóły. Kompletne systemy bezpieczeństwa: alarmy, system zabezpieczający przed kradzieżą paliwa i klaksony zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy kierowcy.
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE
Naszą misją jest podnoszenie jakości czasu spędzanego w pojeździe: kompletny zestaw radiowy zapewniający rozrywkę podczas pracy, nawigacja najnowszej generacji oraz akcesoria do smartfona i tableta będą wspierać kierowcę w realizacji codziennych misji.
KOMFORT
Nowa linia pokryć foteli Iveco do nowej wersji modelu Iveco Eurocargo ma sprostać wszystkim wymaganiom, a zarazem być dopasowana do osobistych preferencji użytkownika. Wraz z nowymi dywanikami i systemem podwójnego mocowania gwarantuje przyjemny komfort przebywania w pojeździe.

WYBIERZ NIEZRÓWNANE WRAŻENIA Z JAZDY

Akcesoria S-WAY

NOWE AKCESORIA S-WAY W SKRÓCIE

IVECO S-WAY to kompletne rozwiązanie transportowe, zaprojektowane tak, by podnieść poziom życia kierowcy na pokładzie, a właścicielom firmy transportowej umożliwić prowadzenie działalności w sposób wydajny, rentowny i zrównoważony.

Zgodnie z tą nową koncepcją pracy i jazdy, IVECO oferuje nową generację specjalnie zaprojektowanych akcesoriów, dzięki którym jazda NOWYM IVECO S-WAY stanie się doświadczeniem jeszcze intensywniejszym i bardziej spersonalizowanym.

Główne akcesoria S-WAY
WSZECHSTRONNOŚĆ
Każdy najdrobniejszy szczegół ma podkreślać jego dominujący charakter i poprawiać parametry. Precyzyjnie przetestowane wysokiej jakości materiały ułatwiają montaż. Nowa osłona z ledowym podświetleniem, zaprojektowana z myślą o kształcie nowego dachu, zwiększa rozpoznawalność floty dzięki spersonalizowanemu logo, a elementy chromowane i wyraziste naklejki gwarantują maksymalną uniwersalność.
RENTOWNOŚĆ
Połączenie urządzeń: zestawu aerodynamicznego, osłony przeciwsłonecznej i owiewki zmniejsza turbulencje, umożliwiając oszczędzanie paliwa, podobnie jak urządzenia chroniące przed kradzieżą paliwa i układ monitorowania ciśnienia w oponach.
BEZPIECZEŃSTWO
Zwiększ bezpieczeństwo pojazdu, zapobiegając wypadkom dzięki kompletnemu systemowi kamery tylnej. Do nowej wersji stworzono specjalną, podgrzewaną kamerę z myślą o ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Pneumatyczny sygnalizator dźwiękowy i kompletny zestaw akcesoriów odblaskowych to gwarancja maksymalnej widzialności na drodze.
KOMFORT
Pokład pojazdu jako miejsce do życia: to mantra przyświecająca stworzeniu linii akcesoriów Komfort. Nowa kuchenka mikrofalowa sprawi, że zawsze będziesz czuł się jak w domu. Przetestowaliśmy nowe wewnętrzne oświetlenie w wersji ledowej z gniazdem USB, dzięki któremu kierowca i pasażer mogą uprzyjemnić sobie noc spędzaną w pojeździe, czytając książkę. Nowe pokrycia foteli i dywaniki są odpowiedzią na różne potrzeby występujące podczas eksploatacji.
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE
Linia akcesoriów zaawansowanych technologicznie umożliwi Ci korzystanie z najnowszych osiągnięć w dziedzinach technologii oraz informacji i rozrywki. Różnorodność okazji, którym przyświeca jeden cel: ułatwienie pracy i spędzania czasu na pokładzie.

Nowy, dopasowany do potrzeb wspornik deski rozdzielczej ze zintegrowanym gniazdem USB zaprojektowano tak, aby umożliwić Ci doładowywanie swoich urządzeń w możliwie najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób. Dopasowany nowy system audiowizualny to gwarancja innowacji, technologii i łatwości użytkowania, tworzący idealne warunki, by się zrelaksować.