SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE

IVECO jest zaangażowane w ochronę wartości, osiągów i wydajności Twojego pojazdu w czasie, oraz dba o Twój spokój.

Wybierając IVECO, wybierasz najwyższą jakość. Nikt poza IVECO nie może bardziej zagwarantować produktów, rozwiązań i usług dostosowanych do Twojego pojazdu i misji. Z IVECO jesteś pewien, że możesz liczyć na najlepszą obsługę techniczną, CZĘŚCI O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i wykwalifikowanych ekspertów, gotowych pomóc zawsze i wszędzie.

<span style="color: #0d4ba0">SERWIS</span> I <span style="color: #0d4ba0">CZĘŚCI ZAMIENNE
</span>

ZAWSZE U TWEGO BOKU

IVECO poczyniło znaczne inwestycje w Centrum Obsługi Klienta, które jest specjalnie stworzonym punktem pierwszego kontaktu dla klientów w przypadku nieoczekiwanej awarii pojazdu.

<span style="color: #0d4ba0">LOGISTYKA</span>

LOGISTYKA

IVECO wie, jak ważne jest zminimalizowanie przestojów pojazdów i jak najszybszy powrót do pracy.

W tym celu firma prowadzi wydajny i zaawansowany system zaopatrzenia i dystrybucji oryginalnych części zamiennych.

​​​​
5 zalet IVECO

Kontrolowanie procesów

Normy jakości dotyczące surowców i procesów produkcyjnych


​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​IVECO gwarantuje, że produkty i dostawcy spełniają normy jakości w zakresie surowców i procesów produkcyjnych w całym łańcuchu dostaw części zamiennych.

Certyfikowana niezawodność

Najbardziej wymagające testy jakości pod względem zgodności, wytrzymałości, bezpieczeństwa i trwałości


Oryginalne części IVECO zostały zaprojektowane z myślą o Twoim pojeździe i są poddawane najbardziej rygorystycznym testom jakości pod względem zgodności, wytrzymałości, bezpieczeństwa i trwałości. Są trwalsze i działają lepiej pomimo upływu czasu.​

Zaawansowana logistyka

Stała dostępność lub dostawa w ciągu 24 godzin

​​
IVECO gwarantuje stałą dostępność lub dostawę części zamiennych w ciągu 24 godzin, jak również identyfikowalność od magazynu do miejsca przeznaczenia.

Wykwalifikowana pomoc

Doskonała jakość obsługi dzięki wieloletniemu doświadczeniu

​​​
Autoryzowana sieć serwisowa IVECO gwarantuje doskonałą wydajność obsługi dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu szkoleniu, ciągłej aktualizacji narzędzi diagnostycznych i wysoko wyspecjalizowanym mechanikom. A na drodze, dzięki pomocy IVECO nonstop, IVECO jest gotowe do udzielenia wsparcia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

TCO – całkowite koszty posiadania

Zredukuj całkowite koszty posiadania pojazdu

​​
Dzięki optymalizacji zaplanowanych terminów obsługi technicznej i ofercie specjalnych zestawów oryginalnych części zamiennych w ramach programów IVECO Elements, będziesz w stanie znacznie obniżyć całkowite koszty posiadania pojazdu, zachowując jednocześnie wysoką wartość odsprzedaży.

​​​​