Ten sam Daily, co zawsze. Tyle, że elektryczny.

Taka sama solidność, moc i ładowność, ale bez emisji.

Zasięg w cyklu miejskim​

Średni czas ładowania na 100km

Oszczędność na kosztach utrzymania

Masa całkowita pojazdu

Uciąg

Elektryczne PTO (przystawka odbioru mocy)

*Szacunkowa wartość wynikająca z wewnętrznych testów przeprowadzonych przez IVECO dla przeciętnego wyposażenia i obciążenia pojazdu z nowym akumulatorem trakcyjnym o pojemności 111 kWh. Rzeczywisty zasięg samochodu może się różnić ze względu na różne czynniki (np. wyposażenie pojazdu, styl jazdy, warunki pogodowe, realizowane zadania transportowe, stan i wiek akumulatora).

1

Zrównoważony
Zero emisji, do 3 akumulatorów o łącznej pojemnosći 111 kWh, zoptymalizowane zużycie

2

Wszechstronny i wytrzymały
Pełna gama, dostępna w różnych wersjach i z przystawką odbioru mocy, zelektryfikowaną modułową platformą podwozia i ramą nośną z szynami bocznymi.

3

Mocny
Do 140kW, silnik 400Nm, Tryb Hi-Power​ do chwilowego przyspieszenia, tryb Eco do oszczędzania energii

4

Komplet opcji łączności
Zdalne sterowanie ładowaniem i klimatyzacją, optymalizacja zasięgu, zarządzanie energią i dyspozycyjnością, aplikacja eDAILY Routing i IVECO DRIVER PAL

Wskocz w przyszłość ze spokojem ducha dzięki pracy ze znajomym.

Jazda po centrum miasta

Dostęp do wszystkich obszarów, bez ograniczeń, najlepszym furgonem w mieście. Niezależnie od tego, po co jedziesz do miasta – ładujesz, dostarczasz, sprzedajesz lub budujesz – eDAILY to najlepsze rozwiązanie do bezemisyjnego i cichego transportu po mieście.

eDAILY oferuje taką samą pojemność ładunkową, ładowność, zwinność i możliwość zabudowy, jak wersje z silnikiem Diesla.

Sprawdź broszurę eDAILY

Pokonywanie kilometrów

Energia na codzienne trasy. I do 50% oszczędności na kosztach utrzymania. Modułowa instalacja akumulatorów pozwala dostosować zakres autonomii eDAILY do zakresu Twojej misji: szybkie przyspieszenie i maksymalna prędkość 120 km/h (przez 35 sekund) zapewniają wszystkie osiągi, których potrzebujesz na trasach pozamiejskich. Więcej mocy? Możesz zwiększyć swoją wydajność dzięki funkcji Hi-Power.

Osiągi

eDAILY przeciwstawia się wszelkim uprzedzeniom i na nowo wyznacza granice transportu bezemisyjnego: najwyższe osiągi nawet w zastosowaniach specjalistycznych, maksymalna przyczepność nawet przy ciężkich ładunkach.

Do wszystkich zadań transportowych. Także Twoich.

Dowolne zadanie transportowe i konfiguracja. Modułowy zespół akumulatorów zoptymalizowany pod kątem masy i zasięgu.


Dystrybucja od drzwi do drzwi


Logistyka w łańcuchu chłodniczym


Budownictwo


Dowolna konfiguracja

L'unico LCV elettrico con carico utile fino a 4,6 t, volume di carico fino a 19,6 m3, stessa capacità di traino delle versioni diesel

Energia z najwyższej półki

Najlepszy w swojej klasie 95% stosunek energii użytkowej do energii całkowitej.​

Ekosystem elektryczny

Wszechstronny model zrównoważonego transportu

Samochód elektryczny to coś więcej niż pojazd: to ekosystem, w którym pojazd, rozwiązania i usługi są ze sobą połączone cyfrowo. Dzięki temu klienci mogą znaleźć własną drogę do e-mobilności, maksymalizując efektywność energetyczną i łatwość użytkowania.

Usługi eDAILY rozpoczynają się jeszcze przed zakupem.

IVECO doradza w zakresie konfiguracji pojazdu i rozwiązań w zakresie ładowania, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i towarzyszy Ci podczas całej e-podróży. Uwzględniono wszystkie etapy Twojego doświadczenia z elektromobilnością: od finansowania pojazdu po zaprojektowanie odpowiedniej infrastruktury, kontrakty energetyczne i specjalistyczną pomoc elektryczną.

Moduł łączności umożliwia wymianę danych w czasie rzeczywistym i umożliwia dostęp do usług IVECO, opracowanych specjalnie po to, aby praca z eDAILY była relaksującym, dochodowym i bezpiecznym doświadczeniem.

Pokaż mniej

Najlepsze doświadczeniec e-mobilności

eDAILY oferuje naturalne i intuicyjne doświadczenie e-mobilności, zapewniając jednocześnie zerową emisję, maksymalną efektywność energetyczną i idealne dopasowanie do Twojej misji.

 

Firma IVECO podjęła współpracę z czołowymi europejskimi przedsiębiorstwami energetycznymi, które są w stanie projektować, dostarczać, instalować i serwisować zindywidualizowane rozwiązania do ładowania oraz oferują korzystne umowy na dostawę energii. Pozwala to klientom zminimalizować początkowe nakłady i wydatki na energię w trakcie eksploatacji.

 

Firma IVECO opracowała usługi w zakresie e‑mobilności, takie jak inteligentne sterowanie ładowaniem, które umożliwia zaplanowanie ładowania w najdogodniejszym czasie.
Zdalne sterowanie klimatyzacją pozwala na uzyskanie idealnej temperatury w kabinie przed odłączeniem pojazdu od stacji ładowania. Menedżer floty może wstępnie ustawić tryby jazdy i regeneracji pod kątem optymalizacji zużycia energii.

 

Funkcja monitorowania zużycia energii oblicza chwilowy pobór energii (z uwzględnieniem wykorzystania ePTO) oraz dostarcza szczegółowe raporty na temat zużycia energii i przebytych tras.

 


Pokaż mniej

Ten sam Daily, którego znasz

Ta sama wytrzymałość, moc i ładowność, ale zero emisji.
Wybierz swojego eDAILY spośród furgonów, podwozi, kabin brygadowych, z kołami pojedynczymi w wersjach 3,5 t, 3,8 t, 4,25 t i kołami bliźniaczymi w wersjach 4,25 t, 5,2 t, 6 t, 7,2 t DMC .

Skompletuj swój pakiet eDAILY

Usługi IVECO są w pełni zintegrowane i modułowe: standardową ofertę można wzbogacić o usługi premium najlepiej dopasowane do Twojej działalności — od dostarczenia i instalacji infrastruktury ładowania po różne poziomy kontraktu serwisowo-naprawczego.

Zintegrowana infrastruktura ładowania

Uzupełnij swój pakiet eDAILY o certyfikowaną infrastrukturę ładowania zaprojektowaną, dostarczoną i zainstalowaną, aby zmaksymalizować wydajność pojazdu i zminimalizować wydatki na energię podczas pracy.

infrastrukturaPokaż mniej

IVECO CAPITAL Rozwiązania finansowe

Wszystkie tradycyjne formuły finansowe wraz z innowacyjnymi usługami dedykowanymi dla elektryków – w najbardziej odpowiednim rozwiązaniu dla Twojej firmy.

 

IVECO CAPITAL jest podmiotem zależnym Grupy IVECO, który świadczy pełny zakres usług w zakresie finansowania, leasingu, wynajmu i zabudowy eDAILY, a także związane z tym usługi pomocnicze**.

Pakiety finansowe mogą obejmować usługi premium w ramach IVECO ON oraz szeroki wybór rozwiązań ubezpieczeniowych*. Możliwość finansowania pojazdu wraz z opcjami EW (rozszerzona gwarancja) i M&R (przeglądy i naprawy)**.
W celu uzyskania oferty dostosowanej do Twoich potrzeb skontaktuj się z dealerem IVECO lub opiekunem klienta.

finansowychPokaż mniej

Dostępne warianty​

Kabina

    Wysokość / Objętość załadunku
Całkowita masa na ziemi
(t)
     H1
(1545 mm)
H2
(1900 mm)
H3
(2100 mm)
MIN. MAKS.
ROZSTAW OSI
(mm)
Długość pojazdu
(mm)
         
3000 5189
7,3 m3
-
- 3.5
3.5
3520 5709
 9,0 m3
10,8 m3
-
3.5 4.2

3520L

6109 -
12,0 m3
13,4 m3
3.5 4.2
4100 7274
- 16,0 m3
18,0 m3
3.5 7.2
4100L 7669
- 17,5 m3
19,6 m3
5.2 7.2Usługi i rozwiązania

 • Części i akcesoria

  Wyjątkowe wrażenia z jazdy
  Części oryginalne i regenerowane oraz identyczne z oryginalnymi, a także akcesoria – sieć IVECO oferuje szeroki asortyment produktów pozwalających zwiększyć produktywność i wszechstronność oraz zoptymalizować rentowność i zapanować nad kosztami utrzymania pojazdu, korzystać z usług cyfrowych na pokładzie i poprawić komfort pracy kierowcy.


  Dowiedz się więcej
 • Dyspozycyjność pojazdu

  W IVECO staramy się utrzymać dyspozycyjność pojazdów użytkowanych przez naszych klientów
  Nieprzewidziane przestoje nie pozwalają wywiązać się ze zobowiązań wobec klientów i są kosztowne.
  W IVECO staramy się utrzymać dyspozycyjność pojazdów użytkowanych przez naszych klientów.
  W tym celu opracowaliśmy zestaw znakomitych usług Uptime, skoncentrowanych na ograniczaniu niespodziewanych przestojów i maksymalizacji dyspozycyjności.

  Dowiedz się więcej
 • Produktywność i wydajność

  Realizuj swoje cele biznesowe z IVECO
  Największe wyzwania dla firm transportowo-logistycznych to konieczność obniżania kosztów transportu, rosnące ceny paliw, niedobór kierowców, skomplikowane przepisy oraz potrzeba zwiększania zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju bez uszczerbku dla zadowolenia klientów. Firma IVECO jest tego świadoma, dlatego też stale rozwija portfolio rozwiązań pozwalających skutecznie stawiać czoła tym wyzwaniom. .

  Stawiamy na opcje łączności, cyfryzację i analizę danych, aby pomóc klientom w zwiększaniu efektywności wykorzystania floty, obniżaniu kosztów operacyjnych oraz poprawie wyników i bezpieczeństwa pracy kierowców.

  Dowiedz się więcej
 • Troska o kierowcę

  Wsparcie i opieka dla cennego personelu
  Uatrakcyjnienie i uproszczenie pracy kierowcy to kluczowe obszary w branży transportowej. Kierowca zaangażowany w atrakcyjną pracę ma motywację, by dawać z siebie więcej. Taki entuzjazm udziela się też jego kolegom. Poprawa komfortu pracy ma także korzystny wpływ na kulturę jazdy, a więc na ogólną produktywność firmy i bezpieczeństwo floty.
  IVECO oferuje szereg usług wspierających kierowcę, takich jak aplikacje Easy Way i Easy Daily, a także najlepszy w swojej klasie system IVECO Driver Pal, czyli pionierski pokładowy asystent głosowy IVECO działający w oparciu o usługi Amazon Web Services oraz Amazon Alexa.

  Dowiedz się więcej
 • eMobilność

  Kompleksowy asortyment produktów i usług pozwalających całkowicie przestawić się na ekologię
  Osiągnięcie celów emisji CO2 i zrównoważonego rozwoju oraz zaspokojenie potrzeb świadomych ekologicznie klientów wymaga transformacji firmy w kierunku bardziej zrównoważonego modelu. Może to być elektromobilność, oparta na ekosystemie rozwiązań, w którym pojazdy i usługi są cyfrowo połączone.
  W IVECO stworzyliśmy ofertę usług w pełni zintegrowanych z portfolio światowej klasy pojazdów elektrycznych. Pomagają one poprawić produktywność i dyspozycyjność pojazdów, obniżyć koszty, oraz ułatwiają dostęp do informacji potrzebnych operatorowi.

  Dowiedz się więcej
Uzupełnij formularz i skontaktuj się z przedstawicielem w swoim regionie.
Zaznacz wszystkie poniższe oświadczenia

Rozwiń

Zwiń

Zapoznałem
Wyrażam zgodę na rzecz:
IVECO Poland to replace
Półek zależnych i stowarzyszonych z IVECO Group i joint ventures, w których

Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.

Na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych drogą:

Adres e-mail
Telefonicznie
SMS/MMS

Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Aby wysłać formularz, wypełnij wszystkie pola oznaczone*