Ten sam Daily, co zawsze. Tyle, że elektryczny.

Taka sama solidność, moc i ładowność, ale bez emisji.

Zasięg w cyklu miejskim​

Średni czas ładowania na 100km

Oszczędność na kosztach utrzymania

Masa całkowita pojazdu

Uciąg

Elektryczne PTO (przystawka odbioru mocy)

*Szacunkowa wartość wynikająca z wewnętrznych testów przeprowadzonych przez IVECO dla przeciętnego wyposażenia i obciążenia pojazdu z nowym akumulatorem trakcyjnym o pojemności 111 kWh. Rzeczywisty zasięg samochodu może się różnić ze względu na różne czynniki (np. wyposażenie pojazdu, styl jazdy, warunki pogodowe, realizowane zadania transportowe, stan i wiek akumulatora).

1

Zrównoważony
Zero emisji, do 3 akumulatorów o łącznej pojemnosći 111 kWh, zoptymalizowane zużycie

2

Wszechstronny i wytrzymały
Pełna gama, dostępna w różnych wersjach i z przystawką odbioru mocy, zelektryfikowaną modułową platformą podwozia i ramą nośną z szynami bocznymi.

3

Mocny
Do 140kW, silnik 400Nm, Tryb Hi-Power​ do chwilowego przyspieszenia, tryb Eco do oszczędzania energii

4

Komplet opcji łączności
Zdalne sterowanie ładowaniem i klimatyzacją, optymalizacja zasięgu, zarządzanie energią i dyspozycyjnością, aplikacja eDAILY Routing i IVECO DRIVER PAL

Wskocz w przyszłość ze spokojem ducha dzięki pracy ze znajomym.

Jazda po centrum miasta

Dostęp do wszystkich obszarów, bez ograniczeń, najlepszym furgonem w mieście. Niezależnie od tego, po co jedziesz do miasta – ładujesz, dostarczasz, sprzedajesz lub budujesz – eDAILY to najlepsze rozwiązanie do bezemisyjnego i cichego transportu po mieście.

eDAILY oferuje taką samą pojemność ładunkową, ładowność, zwinność i możliwość zabudowy, jak wersje z silnikiem Diesla.

Sprawdź broszurę eDAILY

Pokonywanie kilometrów

Energia na codzienne trasy. I do 50% oszczędności na kosztach utrzymania. Modułowa instalacja akumulatorów pozwala dostosować zakres autonomii eDAILY do zakresu Twojej misji: szybkie przyspieszenie i maksymalna prędkość 120 km/h (przez 35 sekund) zapewniają wszystkie osiągi, których potrzebujesz na trasach pozamiejskich. Więcej mocy? Możesz zwiększyć swoją wydajność dzięki funkcji Hi-Power.

Osiągi

eDAILY przeciwstawia się wszelkim uprzedzeniom i na nowo wyznacza granice transportu bezemisyjnego: najwyższe osiągi nawet w zastosowaniach specjalistycznych, maksymalna przyczepność nawet przy ciężkich ładunkach.

Do wszystkich zadań transportowych. Także Twoich.

Dowolne zadanie transportowe i konfiguracja. Modułowy zespół akumulatorów zoptymalizowany pod kątem masy i zasięgu.


Dystrybucja od drzwi do drzwi


Logistyka w łańcuchu chłodniczym


Budownictwo


Dowolna konfiguracja

L'unico LCV elettrico con carico utile fino a 4,6 t, volume di carico fino a 19,6 m3, stessa capacità di traino delle versioni diesel

Energia z najwyższej półki

Najlepszy w swojej klasie 95% stosunek energii użytkowej do energii całkowitej.​

Ekosystem elektryczny

Wszechstronny model zrównoważonego transportu

Samochód elektryczny to coś więcej niż pojazd: to ekosystem, w którym pojazd, rozwiązania i usługi są ze sobą połączone cyfrowo. Dzięki temu klienci mogą znaleźć własną drogę do e-mobilności, maksymalizując efektywność energetyczną i łatwość użytkowania.

Usługi eDAILY rozpoczynają się jeszcze przed zakupem.

IVECO doradza w zakresie konfiguracji pojazdu i rozwiązań w zakresie ładowania, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i towarzyszy Ci podczas całej e-podróży. Uwzględniono wszystkie etapy Twojego doświadczenia z elektromobilnością: od finansowania pojazdu po zaprojektowanie odpowiedniej infrastruktury, kontrakty energetyczne i specjalistyczną pomoc elektryczną.

Moduł łączności umożliwia wymianę danych w czasie rzeczywistym i umożliwia dostęp do usług IVECO, opracowanych specjalnie po to, aby praca z eDAILY była relaksującym, dochodowym i bezpiecznym doświadczeniem.

Pokaż mniej

Najlepsze doświadczeniec e-mobilności

eDAILY oferuje naturalne i intuicyjne doświadczenie e-mobilności, zapewniając jednocześnie zerową emisję, maksymalną efektywność energetyczną i idealne dopasowanie do Twojej misji.

 

Firma IVECO podjęła współpracę z czołowymi europejskimi przedsiębiorstwami energetycznymi, które są w stanie projektować, dostarczać, instalować i serwisować zindywidualizowane rozwiązania do ładowania oraz oferują korzystne umowy na dostawę energii. Pozwala to klientom zminimalizować początkowe nakłady i wydatki na energię w trakcie eksploatacji.

 

Firma IVECO opracowała usługi w zakresie e‑mobilności, takie jak inteligentne sterowanie ładowaniem, które umożliwia zaplanowanie ładowania w najdogodniejszym czasie.
Zdalne sterowanie klimatyzacją pozwala na uzyskanie idealnej temperatury w kabinie przed odłączeniem pojazdu od stacji ładowania. Menedżer floty może wstępnie ustawić tryby jazdy i regeneracji pod kątem optymalizacji zużycia energii.

 

Funkcja monitorowania zużycia energii oblicza chwilowy pobór energii (z uwzględnieniem wykorzystania ePTO) oraz dostarcza szczegółowe raporty na temat zużycia energii i przebytych tras.

 


Pokaż mniej

Ten sam Daily, którego znasz

Ta sama wytrzymałość, moc i ładowność, ale zero emisji.
Wybierz swojego eDAILY spośród furgonów, podwozi, kabin brygadowych, z kołami pojedynczymi w wersjach 3,5 t, 3,8 t, 4,25 t i kołami bliźniaczymi w wersjach 4,25 t, 5,2 t, 6 t, 7,2 t DMC .

Skompletuj swój pakiet eDAILY

Usługi IVECO są w pełni zintegrowane i modułowe: standardową ofertę można wzbogacić o usługi premium najlepiej dopasowane do Twojej działalności — od dostarczenia i instalacji infrastruktury ładowania po różne poziomy kontraktu serwisowo-naprawczego.

Zintegrowana infrastruktura ładowania

Uzupełnij swój pakiet eDAILY o certyfikowaną infrastrukturę ładowania zaprojektowaną, dostarczoną i zainstalowaną, aby zmaksymalizować wydajność pojazdu i zminimalizować wydatki na energię podczas pracy.

infrastrukturaPokaż mniej

IVECO CAPITAL Rozwiązania finansowe

Wszystkie tradycyjne formuły finansowe wraz z innowacyjnymi usługami dedykowanymi dla elektryków – w najbardziej odpowiednim rozwiązaniu dla Twojej firmy.

 

IVECO CAPITAL jest podmiotem zależnym Grupy IVECO, który świadczy pełny zakres usług w zakresie finansowania, leasingu, wynajmu i zabudowy eDAILY, a także związane z tym usługi pomocnicze**.

Pakiety finansowe mogą obejmować usługi premium w ramach IVECO ON oraz szeroki wybór rozwiązań ubezpieczeniowych*. Możliwość finansowania pojazdu wraz z opcjami EW (rozszerzona gwarancja) i M&R (przeglądy i naprawy)**.
W celu uzyskania oferty dostosowanej do Twoich potrzeb skontaktuj się z dealerem IVECO lub opiekunem klienta.

finansowychPokaż mniej

Dostępne warianty​

Kabina

  KOŁA POJEDYNCZE
KOŁA BLIŹNIACZE
ROZSTAW OSI
(mm)
Długość ciała
(mm)
Całkowita masa na ziemi
(t)
Długość ciała
(mm)
Całkowita masa na ziemi
(t)
  MIN.
MAKS. MIN. MAKS. MIN. MAKS.
MIN. MAKS.
3000
2510
3000
3,5
3,5 -
-
-
-
3450
3395
3886 3,5 4,25 3395
3886
4,2 7,2
3750 4005 4495 3,5 4,25 4005
4495 4,2 7,2
4100 4005
4495 3,5 4,25 4005 4895 4,2
7,2
4350 -
-
-
-
4830 5340 7,2 7,2
4750 -
-
-
-
5690 6190 7,2 7,2

Usługi i rozwiązania

 • Części i akcesoria

  Wyjątkowe wrażenia z jazdy
  Części oryginalne i regenerowane oraz identyczne z oryginalnymi, a także akcesoria – sieć IVECO oferuje szeroki asortyment produktów pozwalających zwiększyć produktywność i wszechstronność oraz zoptymalizować rentowność i zapanować nad kosztami utrzymania pojazdu, korzystać z usług cyfrowych na pokładzie i poprawić komfort pracy kierowcy.


  Dowiedz się więcej
 • Dyspozycyjność pojazdu

  W IVECO staramy się utrzymać dyspozycyjność pojazdów użytkowanych przez naszych klientów
  Nieprzewidziane przestoje nie pozwalają wywiązać się ze zobowiązań wobec klientów i są kosztowne.
  W IVECO staramy się utrzymać dyspozycyjność pojazdów użytkowanych przez naszych klientów.
  W tym celu opracowaliśmy zestaw znakomitych usług Uptime, skoncentrowanych na ograniczaniu niespodziewanych przestojów i maksymalizacji dyspozycyjności.

  Dowiedz się więcej
 • Produktywność i wydajność

  Realizuj swoje cele biznesowe z IVECO
  Największe wyzwania dla firm transportowo-logistycznych to konieczność obniżania kosztów transportu, rosnące ceny paliw, niedobór kierowców, skomplikowane przepisy oraz potrzeba zwiększania zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju bez uszczerbku dla zadowolenia klientów. Firma IVECO jest tego świadoma, dlatego też stale rozwija portfolio rozwiązań pozwalających skutecznie stawiać czoła tym wyzwaniom. .

  Stawiamy na opcje łączności, cyfryzację i analizę danych, aby pomóc klientom w zwiększaniu efektywności wykorzystania floty, obniżaniu kosztów operacyjnych oraz poprawie wyników i bezpieczeństwa pracy kierowców.

  Dowiedz się więcej
 • Troska o kierowcę

  Wsparcie i opieka dla cennego personelu
  Uatrakcyjnienie i uproszczenie pracy kierowcy to kluczowe obszary w branży transportowej. Kierowca zaangażowany w atrakcyjną pracę ma motywację, by dawać z siebie więcej. Taki entuzjazm udziela się też jego kolegom. Poprawa komfortu pracy ma także korzystny wpływ na kulturę jazdy, a więc na ogólną produktywność firmy i bezpieczeństwo floty.
  IVECO oferuje szereg usług wspierających kierowcę, takich jak aplikacje Easy Way i Easy Daily, a także najlepszy w swojej klasie system IVECO Driver Pal, czyli pionierski pokładowy asystent głosowy IVECO działający w oparciu o usługi Amazon Web Services oraz Amazon Alexa.

  Dowiedz się więcej
 • eMobilność

  Kompleksowy asortyment produktów i usług pozwalających całkowicie przestawić się na ekologię
  Osiągnięcie celów emisji CO2 i zrównoważonego rozwoju oraz zaspokojenie potrzeb świadomych ekologicznie klientów wymaga transformacji firmy w kierunku bardziej zrównoważonego modelu. Może to być elektromobilność, oparta na ekosystemie rozwiązań, w którym pojazdy i usługi są cyfrowo połączone.
  W IVECO stworzyliśmy ofertę usług w pełni zintegrowanych z portfolio światowej klasy pojazdów elektrycznych. Pomagają one poprawić produktywność i dyspozycyjność pojazdów, obniżyć koszty, oraz ułatwiają dostęp do informacji potrzebnych operatorowi.

  Dowiedz się więcej
Uzupełnij formularz i skontaktuj się z przedstawicielem w swoim regionie.
Zaznacz wszystkie poniższe oświadczenia

Rozwiń

Zwiń

Zapoznałem
Wyrażam zgodę na rzecz:
IVECO Poland to replace
Półek zależnych i stowarzyszonych z IVECO Group i joint ventures, w których

Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.

Na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych drogą:

Adres e-mail
Telefonicznie
SMS/MMS

Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Aby wysłać formularz, wypełnij wszystkie pola oznaczone*