KLIENTU SERVISS 
UN DAĻAS

IVECO apņemšanās ir laika gaitā aizsargāt jūsu transportīdzekļa vērtību, veiktspēju un produktivitāti un nodrošināt jums mierīgu prātu.

Izvēloties IVECO, jūs esat veicis izvēli par labu kvalitātei. Neviens labāk par IVECO nevar nodrošināt produktus, risinājumus un pielāgotus pakalpojumus tieši jūsu transportlīdzeklim un veicamajai misijai. Ar IVECO jūs esat pārliecināts, ka varat paļauties uz vislabāko tehnisko apkopi, uz AUGSTAS VEIKTSPĒJAS DAĻĀM un prasmīgiem ekspertiem, kuri ir gatavi jums palīdzēt vienmēr un visur.

KLIENTU <span style="color: #0d4ba0">SERVISS</span> <br />UN <span style="color: #0d4ba0">DAĻAS
</span>

VIENMĒR JUMS LĪDZĀS

IVECO ir nopietni investējis Klientu centrā, kas ir īpaši radīts klientu pirmais saziņas punkts, ja transportlīdzeklis negaidīti saplīst.

<span style="color: #0d4ba0">LOĢISTIKA
</span>

LOĢISTIKA

IVECO zina, cik svarīgi ir samazināt transportlīdzekļa dīkstāves laiku un atgriezties darbā pēc iespējas ātrāk.

Līdz šim uzņēmums vada efektīvu un uzlabotu iepirkumu un izplatīšanas sistēmu savām oriģinālajām rezerves daļām.


​​​
IVECO 5 Valors

Kontrolēti procesi

Kvalitātes standarti attiecībā uz izejmateriāliem un ražošanas procesiem


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​IVECO garantē, ka visi produkti un piegādātāji atbilst kvalitātes standartiem attiecībā uz izejmateriāliem un ražošanas procesiem visā rezerves daļu piegādes ķēdē.

Sertificēta uzticamība

Visrūpīgākās kvalitātes pārbaudes atbilstībai, stabilitātei, drošībai un izturībai


IVECO Genuine Parts ir radītas jūsu transportlīdzeklim un tiek pakļautas visrūpīgākajām kvalitātes pārbaudēm atbilstībai, stabilitātei, drošībai un izturībai. Tās kalpo ilgāk un laika gaitā darbojas labāk.

Uzlabota loģistika

Nepārtraukta pieejamība un piegāde 24 stundu laikā


​​

IVECO garantē nepārtrauktu rezerves daļu pieejamību vai piegādi 24 stundu laikā, kā arī izsekojamību no noliktavas līdz galapunktam.

Kvalificēta palīdzība

Nepārspējams servisa sniegums, pateicoties ilgajai pieredzei


​​​

IVECO autorizētais servisa tīkls garantē izcilu servisa sniegumu, pateicoties ilgajai pieredzei, nepārtrauktajai apmācībai, regulārajai diagnostikas rīku atjaunošanai un augsti specializētajai mehānikai. Uz ceļa, pateicoties IVECO Assistance Non-Stop, IVECO ir gatavs jūs atbalstīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.​

Kopējās ekspluatācijas izmaksas

Samaziniet sava transportlīdzekļa kopējās ekspluatācijas izmaksas


​​

Pateicoties plānotās tehniskās apkopes termiņu optimizācijai un īpašo oriģinālo daļu pakotņu piedāvājumu IVECO Elements programmu ietvaros, jūs varēsiet ievērojami samazināt sava transportlīdzekļa kopējās ekspluatācijas izmaksas, vienlaicīgi saglabājot augstu atlikušo vērtību.

​​