ASSISTANCE NON STOP

IVECO piedāvā 24 stundu, 7 dienu nedēļā palīdzības uz ceļa programmu Assistance Non-Stop.

Lai atbalstītu šo pamatpakalpojumu, IVECO ir daudz ieguldījis Customer Centre, kas ir pielāgots pirmais saziņas punkts, kas palīdz klientiem uzturēt savu transportlīdzekli darba gatavībā, nodrošinot palīdzību 36 Eiropas valstīs.

ASSISTANCE <span style="color: #0d4ba0">NON STOP
</span>

IVECO CUSTOMER CENTRENEPĀRTRAUKTAI PALĪDZĪBAI 36 EIROPAS VALSTĪS 10 VALODĀS

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Gadījumā, ja transportlīdzeklis ir salūzis, jūs varat sazināties ar IVECO Assistance Non-Stop trīs veidos: 

  • zvanot pa bezmaksas tālruni (+370 60600087)
  • izmantojot transportlīdzekļa IVECONNECT telemātikas sistēmu; vienkāršs klikšķis uz skārienekrāna ir viss, kas nepieciešams, lai sazinātos ar Assistance Non Stop. Sistēma automātiski pārsūta jūsu transportlīdzekļa atrašanās vietu un ekspluatācijas datus.
  • izmantojot IVECO Non Stop lietojumprogrammu: tikai viena klikšķa attālumā!

IVECO NON STOP LIETOJUMPROGRAMMA

IVECO Non Stop lietojumprogrammu var izmantot arī, lai savlaicīgi rezervētu jūsu transportlīdzekļa remontdarbus, ne tikai ārkārtas gadījumā. Jūs varat izvēlēties laika logu un atrašanās vietu (pašreizējā atrašanās vieta, remontdarbnīca vai konkrēta adrese), un lietojumprogramma sniegs jums rezervācijas apstiprinājumu.

IVECO <span style="color: #0d4ba0">NON STOP LIETOJUMPROGRAMMA</span>
LEJUPIELĀDĒT IVECO NON STOP LIETOJUMPROGRAMMU

STARPTAUTISKA PALĪDZĪBA JŪSU TRANSPORTLĪDZEKLIM

80 operatoru komanda garantē nekavējošu atbildi 10 valodās un ātru risinājumu jebkurai problēmai, iesaistot avārijas vietai vistuvāko un transportlīdzeklim piemērotāko IVECO servisa centru.

Palīdzības sniegšanas laikā (vai tas būtu neliels remonts uz ceļa, vai vilkšana un tam sekojošs remonts) Klientu centrs uzrauga progresu, informē jūs un garantē, ka transportlīdzeklis pēc iespējas ātrāk ir atpakaļ darbā.