Iveco On - Fleet

Spravujte svůj vozový park a data snadno a efektivněji. Můžeme vám pomoci sledovat spotřebu paliva a řidiče vašich vozidel, plánovat jejich každodenní aktivity, optimalizovat trasy a odesílat objednávky. Zvyšte možnosti správy vozového parku pomocí poznatků o pracovních dnech a geolokaci vašeho řidiče.
Kromě toho můžete využít doporučení od našeho poradce pro TCO každého čtvrt roku, abyste snížili spotřebu paliva a maximalizovali využití vozidla.

Správa vozového parku

Přidejte modulární nabídky pro snadnější a efektivnější správu vaší flotily
FLEET MANAGEMENT

FLEET MANAGEMENT

Pořiďte si další modulární služby pro jednodušší a účinnější řízení vašeho vozového parku. Můžeme vám pomoci monitorovat spotřebu paliva u vašich vozidel a vašich řidičů a rovněž plánovat jejich mise, optimalizovat trasy a expedovat objednávky. Zlepšete možnosti správy vozového parku náhledem do pracovních dnů řidiče a za pomoci geolokalizace!

IVECO WEB APLIKACE

Použijte rozhraní webové aplikace pro flexibilní sjednocení dat
IVECO WEB API

IVECO WEB API

Aplikační programovací rozhraní (API) umožňuje flexibilní integraci dat do vlastních systémů zákazníka a usnadňuje řízení dat generovaných systémy IVECO společně s daty vozidel jiných značek v jediném nástroji.

TCO ADVISOR (PALIVOVÉ PORADENSTVÍ)

Snižte svou spotřebu paliva s poradenstvím TCO Advisor
TCO ADVISOR (PALIVOVÉ PORADENSTVÍ)

TCO ADVISOR (PALIVOVÉ PORADENSTVÍ)

IVECO TCO Advisor will quarterly provide you with face-to-face consultancy and advice on how to reduce fuel consumption. It also provides monitoring with alerts on events that may affect the vehicle’s fuel efficiency, such as tyre pressure or fuel and air filter clogging, also maximising your use of the truck.

REPORT BEZPEČNÉ JÍZDY

Jezděte bezpečně s TCO Advisor consultancy (Poradenství bezpečné jízdy)
REPORT BEZPEČNÉ JÍZDY

REPORT BEZPEČNÉ JÍZDY

Na základě výsledků, které obdržíte se zprávou o bezpečné jízdě (Safe Driving Report), vás náš poradce pro TCO bude čtvrtletně kontaktovat, aby vám poradil, jak jezdit bezpečněji.

IVECO ON
DAILY

Stáhněte si brožuru

IVECO ON
WAY RANGE

Stáhněte si brožuru