JEŠTĚ VYŠŠÍ PŘIDANÁ HODNOTA PRO VAŠE VOZIDLO IVECO

Díky IVECO Accessories může být vaše práce a jízda ještě více vzrušujícím a jedinečným zážitkem, a to díky kompletní řadě výrobků navržených pro vás.

V závislosti na vaší osobnosti a vašem podnikání můžete zvýšit všestrannost svého vozidla využitím široké škály volitelných prvků nebo jeho rentabilitu díky aerodynamickým řešením pro úsporu paliva.

Doplňkové systémy aktivní a pasivní bezpečnosti vám pomohou lépe chránit vaše vozidlo, zatímco hi-tech příslušenství přinese na palubu vašeho vozidla budoucnost.

Zvyšte konektivitu přidáním GPS lokátoru nebo plně multimediálního systému. A zvyšte své pohodlí ve vozidle díky široké nabídce příslušenství, které vám maximálně zpříjemní život.

PROČ VOLIT PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠE VOZIDLO IVECO


IVECO Accessories Versatility

Všestrannost
Přizpůsobte své vozidlo své vlastní osobnosti a pracovním potřebám
IVECO Accessories Safety

Bezpečnost
Zvyšte svou bezpečnost, bezpečnost vašich vozidel i ostatních účastníků silničního provozu
IVECO Accessories Profitability

Rentabilita
Příjemnější jízda znamená menší únavu a vyšší produktivitu


Proměňte svou jízdu v jedinečný zážitek

Příslušenství pro Daily

NOVÁ NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠI DAILY

Nová Daily si zachovala svůj přirozený instinkt předjímat podnikatelské potřeby, a proto svou proslulou robustnost a všestrannost doplňuje kompletní nabídkou nových technologicky pokročilých prvků, díky nimž se stává tím nejlepším pomocníkem pro podnikání.

  • Nová řada aerodynamických řešení, například spojler, pro zlepšení rentability a zároveň pro úsporu paliva a snížení emisí CO2
  • Doplňkové systémy aktivní a pasivní bezpečnosti umožňující nabídnout nejlepší možnou ochranu vašeho vozidla
  • Nová řada výrobků konstruovaných s cílem zvýšit konektivitu a palubní technologie, s novým multimediálním systémem, zadní Wi-Fi kamerou a kolébkou pro chytrý telefon s technologií Qi

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DAILY
VŠESTRANNOST
Doplňte svou Daily o střešní nosič, abyste mohli použít střechu vozidla, nebo si zvolte držák trubek, žebřík nebo podlahovou plošinu. Pokud potřebujete větší ochranu, vyžádejte si obložení nákladového prostoru, které je mimořádně odolné vůči vlhkosti, chemickým činidlům a poškrábání.
RENTABILITA
Originální systém proudění vzduchu zaručuje vynikající aerodynamické řešení pro snížení spotřeby paliva. Aerodynamická sada byla testována v aerodynamickém tunelu a v běžném silničním provozu, aby zajistila vyšší úsporu paliva. Deflektory vyrobené z metakrylátu snižují aerodynamický odpor a turbulence, aniž by ovlivňovaly viditelnost.
BEZPEČNOST
Systémy aktivní a pasivní bezpečnosti zaručují bezpečnost vozidla i cestujících ve vozidle: Přední rám s certifikátem EU poskytuje ochranu přední části, zatímco boční ochranné tyče vyrobené z nerezové oceli brání poškození boků vozidla a podvozku. Vysoce kvalitní bezpečnostní systémy pro couvání zajišťují větší přehled při manévrování s vozidlem.
HI-TECH
Kompletní nabídka autorádií, přenosná navigace a přizpůsobená kamera pro kontrolu nad prostorem za vozidlem při zařazení zpátečky s využitím chytrého telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android/iOS jako monitoru prostřednictvím aplikace „IVECO Cam“ přinášejí na palubu vozidla nejnovější technologie.
KONEKTIVITA
Nový multimediální systém, GPS lokátor nové generace a zadní Wi-Fi kamera výrazně zvýší úroveň konektivity vašeho vozidla. Díky kolébce pro chytré telefony s integrovanou technologií Qi můžete neustále mít svůj chytrý telefon snadno a bezpečně na dosah na ovládacím panelu a během jízdy svůj kompatibilní chytrý telefon dobíjet bez použití kabelů
KOMFORT
Přizpůsobte si komfort svého vozidla širokou škálou příslušenství, která učiní váš životní prostor ještě pohodlnější: potahy sedadel, chladnička, kávovar a úklidová sada.

TECHNOLOGIE, BEZPEČNOST A KOMFORT

Příslušenství pro Eurocargo

NOVÁ NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO EUROCARGO

Nová vozidla Eurocargo, která vždy představovala referenční třídu a favorita v odvětví díky své sympatické kombinaci technologie, spolehlivosti a všestrannosti, jsou dnes ještě stylovější, udržitelnější, účinnější a ovladatelnější než kdykoli dříve.

IVECO Accessories nabízí řadu výrobků speciálně přizpůsobených pro zdokonalení estetiky, komfortu, bezpečnosti a technologie vašeho vozu Eurocargo:

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO EUROCARGO
VŠESTRANNOST
Konstrukce a funkčnost jsou klíčovými prvky v řadě estetického příslušenství: Lehké plastové kryty z ABS, které ladí s vozidlem, chránící zrcátka a zdokonalující design a vysoce kvalitní rám speciálně tvarovaný tak, aby zdůraznil konstrukci přední části vozidla a dal jí robustní vzhled.
RENTABILITA
Originální spojlery Iveco, přizpůsobitelné, robustní a lehké díky použití strukturovaných popruhů a vnitřního žebroví s pryskyřicí. V kombinaci s okenními deflektory jsou vynikajícím řešením pro snížení spotřeby paliva snížením aerodynamického odporu.
BEZPEČNOST
Bezpečnostní systémy pro couvání jsou ideální pro zlepšení výhledu řidiče při manévrování a zajišťují tak vyšší bezpečnost. Profesionální výrobky IVECO se vyznačují vysoce kvalitními díly a dokonalým smyslem pro detail. Kompletní bezpečnostní systémy: alarmy, systémy zabezpečení paliva, houkačky umožňují řidiči pracovat tím nejbezpečnějším způsobem.
HI-TECH
Naším úkolem je zlepšení života v kabině vozidla: široká škála autorádií pro zajištění zábavy během práce, poslední generace navigace a vyhrazená základna pro chytrý telefon a tablet řidiči pomohou při jeho každodenní práci.
KOMFORT
Nová řada potahů sedadel Iveco pro nové vozy Iveco Eurocargo byla navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby, a zároveň je přizpůsobena na míru vašim osobním potřebám. Společně s novými rohožkami a jejich dvojitým systémem upevnění zaručuje příjemný pobyt v kabině.

ZVOLTE SI JEDINEČNÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Příslušenství pro S-WAY

PŘÍSLUŠENSTVÍ NEW S-WAY VE STRUČNOSTI

IVECO S-WAY nabízí kompletní řešení přepravy zaměřené na usnadnění života řidiče v kabině a majitelům umožňuje pracovat efektivně, rentabilně a udržitelně.

V souladu s tímto novým způsobem práce a řízení nabízí společnost IVECO novou generaci speciálně vyvinutého příslušenství, které přizpůsobí a maximalizuje vaši osobní zkušenost s vaším vozidlem NEW IVECO S-WAY.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO S-WAY
VŠESTRANNOST
Každý jednotlivý detail byl pečlivě navržen tak, aby byl zdůrazněn dominantní charakter a maximalizována výkonnost. Vysoce kvalitní materiály a přísné testování umožňují snadnou montáž. Nový kryt s LED podsvícením vyvinutý pro tvar nové střechy zdůrazňuje identitu vozového parku díky uzpůsobenému logu a chromovaným prvkům a nové působivé fólie zaručují maximální všestrannost.
RENTABILITA
Kombinace zařízení: aerodynamická sada, sluneční clona a deflektor sníží odpor vůči turbulencím a společně se systémy zabezpečení paliva a systémem monitorování tlaku v pneumatikách zaručí úsporu paliva.
BEZPEČNOST
Zvyšte bezpečnost svého vozidla tak, že se budete snažit o snížení počtu nehod využitím kompletního systému zadní kamery; pro nové vozidlo byla vyvinuta speciální vyhřívaná kamera pro extrémní povětrnostní podmínky. Pneumatická houkačka a kompletní sada reflexního příslušenství zajistí maximální viditelnost na silnici.
KOMFORT
Život v kabině: toto je mantra řady příslušenství pro zvýšení komfortu. Nová mikrovlnná trouba vám umožní cítit se jako doma. Otestovali jsme naše nové vnitřní LED světlo s USB vstupem, abychom řidičům a spolujezdcům umožnili noční život v kabině, čtení knihy. Nové potahy sedadel a rohože jsou navrženy tak, aby vyhověly různým pracovním potřebám: od přístavních doků až po dlouhé cesty.
HI-TECH
Díky řadě příslušenství HI-TECH můžete využívat výhod nejnovějších technologií a systému infotainment. Celá řada příležitostí s jediným cílem: zjednodušit vám práci a život v kabině.
Nové na míru šité rameno ovládacího panelu s integrovaným USB vstupem bylo navrženo pro dobíjení vašich zařízení v té nejjednodušší a nejbezpečnější poloze. Spojení nového audio a video systému zaručuje inovaci, technologie a snadné použití, a tím se vytváří ideální prostředí pro dobu relaxace.