​OSLAVME SPOLEČNĚ 40. VÝROČÍ.
IVECO JE TU PRO VÁS UŽ OD ROKU 1975.

IVECO: 40 let vynikajících výkonů, 150 let zkušeností

IVECO slaví 40. výročí - důležitý milník pro tuto velkou společnost, která zanechala v historii globální obchodní dopravy významnou stopu.

​Společnost vstoupila na trh v roce 1975 poté, kdy vznikla sloučením pěti firem s více než 150 lety zkušeností s navrhováním a výrobou průmyslových vozidel, jako jsou Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic a OM.
Prostřednictvím akvizic, partnerství a společného podnikání se zahraniční majetkovou účastí se společnost IVECO zařadila mezi nejvýznamnější světové hráče v odvětví silniční přepravy.

Jinými slovy se stala skupinou, jejíž výtečné know-how je tím nejlepším předpokladem pro zavádění technologických inovací a k prosazení obchodní a výrobní pozice firmy na nejdůležitějších průmyslových i nově vznikajících trzích.
V současné době má IVECO výrobní závody v Evropě, Číně, Austrálii, Brazílii a Africe a její obchodní zastoupení se nachází ve více než 160 zemích.
Za dobu své existence společnost IVECO ​úspěšně dosáhla mnoha cílů díky neustálému vývoji technologických inovací. Patří k nim například ocenění za mezinárodní nákladní vůz roku 2013 (International Truck of the Year) za model Stralis a ocenění za mezinárodní dodávku roku 2015 (International Van of the Year) za model Daily.

Čtyřicet let úspěchů, 150 let spolupráce s našimi zákazníky a distributory, velkého pracovního nasazení a vozidel, která najdete na silnicích doslova po celém světě. Již mnoho let vezou poselství o spolehlivosti, technologických inovacích a udržitelné přepravě.​