​​​​VÝMĚNNÝ SYSTÉM REMAN

Výběrem řady REMAN si budete moci být naprosto jisti, že komponenty namontované na vašem voze budou tak funkční jako zcela nové díly.

Díky bezkonkurenčnímu know-how získanému v posledních několika desetiletích je Iveco ideálním partnerem pro takový komplexní a složitý proces kvality.

Nejmodernější technologie, specializované nářadí a zařízení i náročné zkoušky umožňují, aby firma Iveco prováděla renovaci základních dílů vašeho vozu podle nejvyšších standardů a zajistila tak kvalitu odpovídající novým dílům.

 

PROČ REMAN? ÚSPORA PENĚZ


S díly REMAN můžete ušetřit peníze, při srovnání s novými náhradními díly a zkrátit dobu odstávky vozidla, protože repasované díly mohou být namontovány rychle jako alternativa ke generální či běžné opravě. Zeptejte se svého prodejce, zda v současné době nemá nějaké speciální nabídky v rámci sortimentu REMAN!

 

PROČ REMAN? GARANCE

 

U každého dílu REMAN jsou obnoveny jeho původní vlastnosti pomocí pečlivě sledovaného procesu realizovaného v souladu s přísnými technickými normami. Většina výrobků pochází od výrobců certifikovaných podle ISO/TS 16949 a poskytuje se na ně standardní 12měsíční záruka.

 

PROČ REMAN? EKOLOGICKY PŘÍVĚTIVÉ

 

Díly REMAN jsou šetrné k životnímu prostředí, protože jsou výsledkem trvale udržitelného procesu renovace:
- sběr a identifikace původních dílů;
- rozebrání a přesná analýza jednotlivých komponentů;
- oprava tolika komponentů, jak je to jen možné, aby se zabránilo použití nových materiálů v procesu;
- výměna a správná likvidace komponentů, které neprojdou přísnými testy kvality společnosti Iveco.
​​