IVECO TOPCARE
Abyste si zaručili prioritu, kterou si zasloužíte

IVECO Top Care

Abyste si zaručili prioritu, kterou si zasloužíte

Iveco On - Care

IVECO TOPCARE je první prémiová asistenční služba kombinovaná se službami péče a navržena tak, aby vás udržela v pohybu. Díky konektivitě dostane váš vůz rychle zpět na silnici a postará se o vás v případě závažnějších poruch.

Bude-li oprava trvat déle, než se očekávalo, postaráme se o vás a poskytneme vám maximální komfort prostřednictvím souboru pohostinských služeb (hotel, stravování, přesun či lékařská péče a parkování).

Získejte prioritu, kterou si zasloužíte, a předplaťte si službu IVECO TOPCARE Premium spolu se smlouvou o údržbě a opravách.


IVECO Top Care

IVECO TOP CARE

Rychlé trasování a oprava

Iveco On - Top Care


Fast track & repair

Když vstoupíte do jedné z našich dílen, operátoři dispečinku Iveco oklíčoví aktéři v poskytování služeb monitorování vozidel, obdrží okamžité upozornění, které spustí nejvyšší prioritu při řešení poruchy vašeho vozidla.

Automaticky budete využívat výhod prioritního procesu dodávky dílů a vyškolených odborníků na diagnostiku, kteří budou pracovat na zvýšení vaší provozuschopnosti. A budete dostávat neustálé aktualizace o stavu opravy.

IVECO TOP CARE

Péče o vás

Iveco On - Top Care


Péče o vás

Pokud oprava z důvodu poruchy nebo nečekaného zastavení trvá déle než se očekávalo a jste daleko od domova, postaráme se o vás a poskytneme vám maximální komfort a odpočinek prostřednictvím naši péče.
Hotel
Zabezpečení ubytovací
služby, pokud musíte
zůstat mimo domov.
Strava
Jídlo a nápoje
během vašeho pobytu
mimo domov.
Přesun
Zajištění přesunu
na hotel nebo
do restaurace.


Zdravotní péče
Organizace lékařské pomoci
při nemoci řidiče, která neohrožuje život.

Parkování
Zaparkování vašeho vozidla
a přívěsu nebo návěsu po dobu
trvání lékařského ošetření.