TCO / TOTAL COST OF OWNERSHIP

TCO (Сукупна вартість володіння) - це загальна вартість комерційного транспортного засобу протягом всього терміну експлуатації. Зазвичай цей показник нелегко контролювати, проте у більшості випадків ця стратегія є виграшною в управлінні бізнесом. Тому концерн Iveco пропонує калькулятор, який допоможе вам контролювати й синхронізувати всі статті витрат і скласти достовірний звіт щодо оперативної вартості транспортного засобу.

<span style="color: #0d4ba0">TCO</span> CALCULATOR

TCO CALCULATOR

Ми в компанії IVECO турбуємося про ваші витрати та розуміємо, наскільки важливо для вас мати можливість прогнозувати та контролювати їх. Програма TCO Calculator (калькулятор сукупної вартості володіння) допоможе вам саме в цьому.  

Щоб порахувати сукупну вартість володіння вашим автомобілем (TCO), налаштуйте значення наведених нижче параметрів відповідно до комерційного використання автомобіля, а потім натисніть кнопку ‘Calculate’ (Розрахувати). Це допоможе вам керувати всіма своїми витратами та синхронізувати всі складові витрат та отримати достовірне уявлення про експлуатаційні витрати на автомобіль за весь термін його експлуатації.

СУКУПНА ВАРТІСТЬ ВОЛОДІННЯ

Програма TCO2 Live пропонує ексклюзивні послуги клієнтам, які володіють важкими вантажними автомобілями IVECO:  

  • TCO2 SMART REPORT – складання щотижневих звітів про стиль водіння та витрату палива
  • TCO2 ADVISING – рекомендації щодо економії палива з залученням спеціалізованої групи фахівців
  • TCO2 DRIVING – курси водіння, орієнтовані на забезпечення економії. Ми навчаємо, як зменшити витрату палива, збільшити довговічність автомобіля та максимально підвищити дорожню безпеку

СУКУПНА ВАРТІСТЬ ВОЛОДІННЯ
TCO2 SMART REPORT

TCO2 SMART REPORT

@Titolo

Дистанційний збір даних з бортової системи IVECO DRIVING STYLE EVALUATION дозволяє оцінити основні параметри роботи автомобіля та водія. 

Звіти щотижнево відправляються в систему Fleet Manager автоматичною електронною поштою, акцентуючи увагу на поведінці водія та відповідних трендах, витраті палива на один автомобіль та викидах вуглекислого газу автопарком в цілому. Обслуговування не залежить від інших послуг з керування автопарком на базі веб-порталу.  

Для автомобіля NEW STRALIS XP послуга TCO2 SMART REPORT пропонується на 4 роки. ​

Обслуговування по програмі TCO2 SMART REPORT та TCO2 ADVISING може зменшити витрату палива на 3%.

TCO2 ADVISING

@Titolo

Компанія IVECO є всебічним "консультантом з палива" - постійним партнером в забезпеченні ефективності та довговічності транспорту. 

Наш досвід застосування максимально ефективних методів економії палива базується на експлуатаційних даних, отриманих в умовах виконання різних завдань та на різних дорогах, які збирались та оброблялись впродовж багатьох років (у співпраці з нашими клієнтами). 

Тепер компанія IVECO пропонує це унікальне ноу-хау в якості послуги, яка надається спеціалізованими групами експертів з палива на кожному ринку, які постійно контролюють ключові показники ефективності автопарку для розробки індивідуальних планів вдосконалення. Один рік обслуговування по програмі TCO2 надається для автомобіля моделі NEW STRALIS XP та NP.

Обслуговування по програмі TCO2 SMART REPORT та TCO2 ADVISING може зменшити витрату палива на 3%.

TCO2 DRIVING

@Titolo

Добрі водії можуть добитися економії палива на рівні, який забезпечують найкращі технологічні пристрої: саме тому компанія IVECO пропонує конкретні навчальні програми для розвитку навичок водіїв наших клієнтів. 

Ми навчаємо, як зменшити витрату палива, збільшити довговічність автомобіля та максимально підвищити дорожню безпеку. 

Курси можуть формуватись згідно з вимогами клієнта та проводитись на його території або на території компанії IVECO. Теми навчальних курсів включають знання улаштування автомобіля, його характеристик та функцій, а також практику водіння з професійним інструктором.

​​

Обслуговування по програмі TCO2 SMART REPORT та TCO2 ADVISING може зменшити витрату палива на 3%.
My IVECO