​BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

Sistēma apstrādā datus, kas saņemti no dzinēja, automobiļa un GPS, izmantojot modernizētu algoritmu (ko izstrādājis IVECO), kas novērtē vadītāja braukšanas stilu no degvielas ekonomijas viedokļa.
Novērtējuma pamatā ir sensoru apkopti dati, kas sakārtoti trīs līmeņos sazarotā struktūrā, kurā tiek ņemta vērā arī uzdevuma grūtības pakāpe.

Katrs parametrs tiek parādīts lietotājam reālajā laikā ar analoga sensora rādījumu procentuālā izteiksmē. Jo augstāka procentuālā vērtība, jo labāks vadītāja sniegums no degvielas ekonomijas viedokļa.Ja automobilis atrodas kustībā, IVECONNECT sistēma uz ekrāna parāda ieteikumus degvielas patēriņa samazināšanai (attiecībā uz pārnesumu pārslēgšanu, bremzēšanu, dzinēja bremzi, akseleratoru un inerces spēku).

Katra reisa beigās vadītājs var uz displeja aplūkot visu brauciena novērtēšanas rādījumu kopsavilkumu, izteiktu procentuālā izteiksmē un grafiskā formā.
Ekonomiska braukšanas stila rezultātā degvielas ietaupījums sastāda no 5% līdz 12% - tas ir vairāk nekā iespējams panākt ar jebkādiem tehnoloģiskiem risinājumiem.
 


IVECO unikālajai BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANAS sistēmai ir izšķiroša nozīme degvielas patēriņa samazināšanā, ņemot vērā cilvēka faktoru.

BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANAS sistēmas potenciāls pilnībā tiek izmantots tad, ja sistēmai ir pieslēgts autoparka pārvaldības pakalpojums, kas ļauj autoparka menedžeriem izvērtēt katra vadītāja individuālo sniegumu un papildus apmācību nepieciešamību.