Tiskové zprávy

Crossway pro VYDOS BUS

Dne 12. března 2012 se uskutečnilo předání 9 meziměstských autobusů Crossway společnosti VYDOS BUS a.s. Tato předávka proběhla na autobusovém nádraží ve Vyškově, za přítomnosti místopředsedy představenstva a zástupce ředitele společnosti VYDOS BUS a.s., pana
Ing. Igora Čekiho, dealera IVECO IRISBUS pana Ing. Radka Stejskala, ze společnosti TEZAS servis a.s. a zástupce výrobce dodaných autobusů Iveco Czech Republic, a. s. Ing. Jana Svobody.

Všechny dodané autobusy jsou v délce 12 metrů a jsou určeny převážně pro příměstské linky v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. 

Autobusy jsou vybaveny motorem IVECO Cursor o výkonu 243 kW splňující emisní normy Euro 5 a mechanickou převodovkou ZF. Vozy mají obsaditelnost 47 cestujících + řidič a plošinu proti středním dveřím.

 

Na fotografii zleva: Ing. Jan Svoboda - zástupce společnosti Iveco Czech Republic, Ing. Igor Čeki - místopředseda představenstva a zástupce ředitele společnosti  VYDOS BUS a.s. a Ing. Radek Stejskal – TEZAS servis a.s.