IVECO Top Care

Aby ste si zaručili prioritu, ktorú si zaslúžite

Iveco On - Care

IVECO TOPCARE je prvá prémiová asistenčná služba kombinovaná so službami starostlivosti a navrhnutá tak, aby vás udržala v pohybe.

Vďaka konektivite dostane vaše vozidlo rýchlo späť na cestu a postará sa o vás v prípade závažnejších porúch. Ak bude oprava trvať dlhšie, ako sa očakávalo, postaráme sa o vás a poskytneme vám maximálny komfort prostredníctvom súboru pohostinských služieb (hotel, stravovanie, presun či lekárska starostlivosť a parkovanie).

Získajte prioritu, ktorú si zaslúžite, a predplaťte si službu IVECO TOPCARE Premium spolu so zmluvou o údržbe a opravách.


IVECO Top Care

IVECO TOP CARE

Rýchle trasovanie a oprava

Iveco On - Top Care


Rýchle trasovanie a oprava

Keď vstúpite do jednej z našich dielní, operátori dispečingu Iveco, kľúčoví aktéri v poskytovaní služieb monitorovania vozidiel, dostanú okamžité upozornenie, ktoré spustí najvyššiu prioritu pri riešení poruchy vášho vozidla.

Automaticky budete využívať výhody prioritného procesu dodávky dielov a vyškolených odborníkov na diagnostiku, ktorí budú pracovať na zvýšení vašej prevádzkyschopnosti. A budete dostávať neustále aktualizácie o stave opravy.

IVECO TOP CARE

Starostlivosť o vás

Iveco On - Top Care


Starostlivosť o vás

Ak oprava z dôvodu poruchy alebo nečakaného zastavenia trvá dlhšie ako sa očakávalo a ste ďaleko od domova, postaráme sa o vás a poskytneme vám maximálny komfort a oddych prostredníctvom našej starostlivosti.
Hotel
Zabezpečenie ubytovacej služby,
ak musíte zostať
mimo domova.
Strava
Jedlo a nápoje
počas vášho pobytu
mimo domova.
Presun
Zabezpečenie presunu
na hotel alebo
do reštaurácie.


Zdravotná starostlivosť
Organizácia lekárskej pomoci
pri chorobe vodiča, ktorá neohrozuje život.

Parkovanie
Zaparkovanie vášho vozidla a prívesu
alebo návesu počas trvania
lekárskeho ošetrenia.