Výmenný systém REMAN

Ak si vyberete SORTIMENT PRODUKTOV REMAN, môžete sa kompletne spoľahnúť

Vďaka bezkonkurenčnému know-how, ktorý spoločnosť Iveco získala počas posledných niekoľko desaťročí, je ideálnym partnerom pre takýto komplexný a dômyselný proces, ktorý zaručuje lepšiu kvalitu.

Najmodernejšia technológia, zákazkové náradie a vybavenie a náročné testovanie umožňujú spoločnosti Iveco prestavať životne dôležité komponenty vášho vozidla podľa najvyšších štandardov, čím sa zaručí kvalita ako pri nových dieloch.

 

PREČO DIELY REMAN? ŠETRIA PENIAZE


Pomocou dielov REMAN môžete ušetriť peniaze v porovnaní s novými náhradnými dielmi a znížiť odstávky, pretože prestavané diely sa dajú rýchlo osadiť ako alternatíva generálnej opravy alebo opravy. Požiadajte svojho predajcu o informácie, či v súčasnosti neprebiehajú nejaké špeciálne ponuky v SORTIMENTE REMAN!

 

PREČO DIELY REMAN? ZARUČENÁ KVALITA

 

Každý diel REMAN sa obnoví do svojho pôvodného výkonu prostredníctvom dôsledne monitorovaného procesu v súlade s prísnymi technickými normami. Väčšina z produktov pochádza od dodávateľov s certifikáciou ISO/TS 16949 a poskytuje sa na ne štandardná 12-mesačná záruka.

 

PREČO DIELY REMAN? SÚ ŠETRNÉ NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

 

SORTIMENT REMAN RANGE je šetrný k životnému prostrediu, pretože je výsledkom udržateľného procesu prestavby:
  - zber a identifikácia starého dielu;
  - demontáž a presná analýza jednotlivých komponentov;
  - prestavba čo možno najväčšieho počtu komponentov, aby sa predišlo použitiu nových materiálov v procese;
  - výmena a správna likvidácia komponentov, ktoré nespĺňajú prísne testy kvality spoločnosti Iveco.
 ​