OSLÁVME SPOLOČNE 40.VÝROČIE.
IVECO JE TU PRO VÁS UŽ OD ROKU 1975.

IVECO: 40 rokov výborných výsledkov, 150 rokov skúseností

IVECO oslavuje 40. výročie – je to dôležitý míľnik pre takú významnú spoločnosť, ktorá sa spolupodieľala na vytváraní dejín globálnej komerčnej prepravy.

​Spoločnosť sa na trhu objavila v roku 1975. Vznikla spojením piatich firiem, ktoré mali spoločne viac ako 150 rokov skúseností v oblasti dizajnu a výroby priemyselných vozidiel: Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic a OM.
Prostredníctvom akvizícií, partnerstiev a medzinárodných spoločných podnikov sa spoločnosť IVECO vypracovala na jedného z najväčších svetových hráčov v oblasti cestnej prepravy.

Stala sa skupinou s jedinečným know-how, ktoré najlepšie vyjadrujú technologické inovácie, a upevnila svoju výrobnú a obchodnú pozíciu na najdôležitejších rozvinutých a rozvíjajúcich sa trhoch.
Dnes má spoločnosť IVECO výrobné závody v Európe, Číne, Austrálii, Brazílii a Afrike a obchodné zastúpenie vo viac ako 160 krajinách na celom svete.
Spoločnosti IVECO sa aj vďaka neustálym technologickým inováciám podarilo dosiahnuť množstvo výrazných úspechov. Medzi tieto úspechy patrí napríklad získanie ocenenia International Truck of the Year v roku 2013 pre Stralis a International Van of the Year v roku 2015 pre Daily.

IVECO má za sebou štyridsať rokov výborných výsledkov, 150 rokov úspešnej spolupráce so zákazníkmi a distribútormi a celé portfólio výkonných vozidiel, ktoré sa stali hlavnými protagonistami ciest na celom svete. Aj naďalej sú prísľubom spoľahlivosti, technologických inovácií a trvalo udržateľnej prepravy.

 

​Iveco: 40 rokov výborných výsledkov