Najuniverzálnejšie vozidlo a dokonalý partner pre výrobcov karosérie

​​​​Daily je najuniverzálnejšie vozidlo vo svojej triede s najširšou ponukou v tomto odvetví s celkovou hmotnosťou vozidla od 3,3 do 7,2 tony a objemom nákladového priestoru od 7,3 m3 do 19,6 m3. Výnimočná univerzálnosť a rozmanitosť dostupných verzií – dodávka, kabína s dvoma radmi sedadiel, podvozok s kabínou, podvozok pre dostavbu karavanov a dvojitá kabína – otvára obrovské množstvo možností pre rôzne využitia.

Okrem toho nosná konštrukcia v tvare písmena „C“ a špeciálne oceľové nosníky poskytujú tú najlepšiu platformu pre výrobcov karosérií, ktorí riešia najrozmanitejšie úlohy, ako je kempingový voz, sanitné vozidlo, odťahové vozidlo alebo smetiarske vozidlo. Táto jedinečná univerzálnosť bola ešte viac rozšírená s novým rázvorom kolies 5 100 mm na 7-tonovom modeli, ktorý maximalizuje možnú dĺžku karosérie návesových vozidiel a rozširuje možnosti prispôsobenia pre výrobcov karosérií.

Daily Minibus Euro 6: preprava ľudí v luxusnom pohodlí

Rozsiahla ponuka modelov Daily Minibus Euro 6 ponúka riešenie pre širokú paletu úloh osobnej dopravy: pohodlná a štýlová doprava turistov, medzimestská doprava s najvyššou kapacitou prepravy vo svojej kategórii a školské autobusy osobitne navrhnuté na prepravu študentov. 6,5-tonová verzia na špičke tejto ponuky je najlepším štandardným vozidlom vo svojej triede na trhu s kapacitou až 22 cestujúcich a veľkým batožinovým priestorom. Podobne ako aj ostatné verzie tohto modelového radu je aj toto Daily dostupné s dieselovými motormi, motormi s pohonom na CNG a elektromotormi. Modelový rad Daily Euro 6 Hi-Matic okrem toho zahŕňa aj verziu minibus. Daily Minibus Euro 6 zdieľa výkon a nízke prevádzkové náklady ostatných modelov tohto modelového radu, pričom ponúka luxusný komfort a štýlové prostredie pre dopravu osôb.