Produktívny komfort v profesionálnom pracovnom prostredí

​​​​​Nové Daily Euro 6 zavádza nové funkcie, ktoré ešte viac zvyšujú úrovne komfortu a funkčnosti kabíny. Kabína je dokonca ešte menej hlučná ako pri predošlých modeloch, pričom vďaka hladine hluku zníženej o 4 decibely má vozidlo o 8 % lepšiu akustiku a vodič dokáže lepšie rozpoznávať zvuky.

Pohodlné interiéry ponúkajú nový kožený volant, modré poťahy sedadiel a nové opierky hlavy z textilnej peny. Usporiadanie vozidla bolo upravené tak, aby zahŕňalo až 18 odkladacích priehradiek strategicky rozmiestnených v kabíne kvôli lepšej dostupnosti. Funkčná prístrojová doska zavádza nové funkcie navrhnuté tak, aby vytvárali pripojené profesionálne pracovisko. Nové digitálne rádio (DAB) zabudované do prístrojovej dosky ponúka všetky hlavné funkcie DAB a FM so všetkými funkciami na prehrávanie médií a správu hovorov, ktoré predstavujú štandard vo vozidlách vyššej triedy. Praktická kolíska slúži ako držiak na mobilné zariadenia rôznych veľkostí a po zložení ako podložka na písanie.

Vďaka dvom ľahko dostupným USB zásuvkám je možné prehrávať multimédiá prostredníctvom nového rádia DAB a nabíjať mobilné zariadenia. K dispozícii je aj voliteľná indukčná nabíjačka pre smartfóny s najmodernejšími technológiami. Vďaka všetkým týmto funkciám poskytuje kabína profesionálne prostredie, v ktorom môžu vodič a cestujúci produktívne pracovať pri maximálnej úrovni bezpečnosti.

Skvelé prostredie, ktoré je vždy pripojené s novou úrovňou pripojiteľnosti na palube

Z hľadiska čo najlepšieho využitia času stráveného v kabíne je nové Daily Euro 6 prvým ľahkým úžitkovým vozidlom, ktoré posúva pripojiteľnosť na palube za hranice informačno-zábavného systému, pričom z neho robí ten pravý profesionálny pracovný nástroj so špeciálnou aplikáciou s názvom „DAILY BUSINESS UP“.

DAILY BUSINESS UP je systém Driver Assistant s funkciami ako je Driving Style Evaluation (DSE), profesionálny navigačný systém od spoločnosti Sygic a interaktívna používateľská príručka v jednom. Aplikácia slúži aj ako systém Business Assistant vodiča, pričom pomáha optimalizovať efektívnosť vozového parku pomocou systému Fleetwork a poskytuje prehľad o plánovaných servisných úkonoch. Aplikácia plní tiež funkciu podpory zákazníkov, pričom poskytuje priame prepojenie na nonstop cestnú službu Iveco Assistance Non Stop. Všetky tieto funkcie prispievajú k znižovaniu celkových nákladov na vlastníctvo nového Daily Euro 6 a ziskovosti zákazníka.

Nové Daily Euro 6 zavádza tiež nový spôsob poskytovania pripojiteľnosti, ktorý si nevyžaduje inštaláciu žiadneho zariadenia vo vozidle. Vodiči dokážu vďaka aplikácii DAILY BUSINESS UP komunikovať s vozidlom a získať informácie o stave motora prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Bluetooth spojenie s vozidlom sa automaticky nadviaže prostredníctvom nového digitálneho rádia a z nového Daily Euro 6 sa v priebehu pár sekúnd stáva pripojené profesionálne pracovisko.

Raffaele Di Donfrancesco, Business Line Director pre Iveco Daily, poznamenal: „Exkluzívna nová aplikácia DAILY BUSINESS UP je ďalším prejavom podnikateľského inštinktu nového Daily Euro 6 a jeho schopnosti predvídať a napĺňať obchodné požiadavky našich zákazníkov. Táto inovatívna aplikácia slúži ako pomocník vodiča, pričom poskytuje rady pre jazdu v reálnom čase, ktoré vedú k značným palivovým úsporám. Zároveň vytvára bezproblémové spojenie administratívy s vozidlom, ktoré sa stáva plne funkčnou mobilnou kanceláriou. DAILY BUSINESS UP poskytne našim zákazníkom konkurenčnú výhodu pre rozvoj a rast podnikania.“