прес майданчик

IVECO презентує свій повний модельний ряд автомобілів з газовими двигунами на TEN-T Days-2018

​​

IVECO презентує свій повний модельний ряд автомобілів з газовими двигунами на Днях загальноєвропейської транспортної мережі TEN-T Days-2018, конференції з питань сталого розвитку мобільності, що проводиться за ініціативи Європейської комісії

 

Компанія IVECO презентує свої пропозиції автомобілів на газових двигунах на Днях Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T days) — конференції, що пройде в Любляні, Словенія, за ініціативи Дирекції з питань загальної мобільності й транспорту Європейської комісії. Буде представлено фургони, вантажні автомобілі та автобуси, призначені для виконання широкого спектра завдань, від доставки в межах міста до міжміських та вантажних і пасажирських перевезень на великі відстані.

 

IVECO пропонуватиме тест-драйв на своєму автомобілі Daily Hi-Matic Natural Power. Ця модель, що є частиною лінійки екологічних автомобілів Blue Power, була визнана «Міжнародним фургоном 2018 року», а також є єдиним легким комерційним авто з 8-ступеневою АКП, що працює на ПГ.

 

Крім того, IVECO продемонструє тягач Stralis NP 460, який нещодавно одержав звання екологічного вантажного автомобіля року у Великобританії.

IVECO візьме участь у Днях Транс'європейської транспортної мережі TEN-T 2018, що пройдуть у Любляні 25–27 квітня. Цього разу конференція, що проводитиметься вдев'яте, буде зустріччю високого рівня з питань інфраструктурної політики, на якій міністри Євросоюзу, члени Європарламенту і представники ключових зацікавлених сторін зберуться для обговорення можливостей посилення синергії між транспортним, енергетичним сектором та сектором цифрового зв'язку, а також для сприяння розвитку інтелектуальної, екологічної й безпечної мобільності на базі Транс'європейської транспортної мережі.

​Серед інших тем для обговорення на конференції буде проведено сесію, присвячену розширенню ринку альтернативного пального, на якій будуть розглядатися питання формування концепції розвитку, визначення цілей і належних політичних заходів. IVECO — єдиний виробник вантажних автомобілів, що візьме участь у цій зустрічі, — презентує повний модельний ряд фургонів і вантажних автомобілів, що працюють на природному газі, і запропонує тест-драйв на своєму фургоні Daily Hi-Matic Natural Power.

 

П'єр Лаутт (Pierre Lahutte), президент бренду IVECO, зазначив: «Хоча ми розробляємо електромобілі, серед яких наші міські автобуси або фургони Daily, призначені для доставки в межах останньої милі чи в логістичних гіперцентрах, IVECO ясно бачить у метані та біометані чудову альтернативу дизельному ​​пальному для численних варіантів застосування, в яких газ забезпечує економічну стабільність та потенціал для різкого зменшення викидів CO2 на всьому шляху від свердловини до викидної труби.»

 

IVECO представляє повний модельний ряд автомобілів з двигунами, що працюють на природному газі

Компанія IVECO дуже рано зрозуміла, що природний газ є найбільш ефективним варіантом технології і зрілим, економічно прийнятним рішенням для подолання проблем якості повітря в міських районах та для скорочення викидів парникових газів. На сьогодні природний газ є єдиним видом пального, що має перспективи широкого розповсюдження в короткі й середні строки. І ця альтернативна тяга сьогодні вже стала реальністю завдяки передовій технології IVECO Natural Power та її повному ряду моделей, оснащених двигунами, що споживають це екологічне та економічне пальне — від легких комерційних автомобілів до автобусів і важких тягачів для перевезень на великі відстані.

 

Daily Hi-Matic Natural Power, що пропонуватиметься для тест-драйву на Днях TEN-T, належить до родини екологічних автомобілів Daily Blue Power і був нагороджений званням «Міжнародний фургон 2018 р.». Це перший у галузі легкий комерційний автомобіль із двигуном, що працює на стисненому газі, в парі з 8-швидкісною АКПП. Він ще більше поліпшує, що вже було найкращим рішенням для міського транспорту, пропонуючи ідеальне поєднання: екологічність і економічність технології Natural Power від IVECO в поєднанні з ексклюзивною у своєму класі трансмісією Hi-Matic. Винятковому комфорту перебування в кабіні ще більше сприяє надзвичайно тиха робота автомобіля. Такими ж непересічними є його екологічні показники: в реальних умовах водіння в міському циклі викиди CO2 на 5 % нижчі від тієї ж моделі з дизельним двигуном, а при застосуванні метану вони можуть наближатися до нуля. Крім того, завдяки неперевершеній паливній економічності через більш низьку ціну заправляння стисненим газом, економія витрат порівняно з використанням дизельного двигуна може сягати 35 %.

 

Модель Eurocargo Natural Power, споряджена шестициліндровим двигуном, що працює на стисненому газі, розвиває крутний момент 750 Нм і потужність 210 к.с. Її характеристики та вантажопідйомність ідентичні аналогічній моделі з дизельним двигуном, а запас ходу становить 400 км. Відома як «дружня до міста» і в складі модельного ряду Eurocargo нагороджена званням «Міжнародний вантажний автомобіль 2016 р.», модель Eurocargo Natural Power особливо доречна у великих містах завдяки низьким викидам і тихій роботі (за результатами сертифікації Piek, шумові викиди становлять менше 72 дБ), що дозволяє їй пересуватися по районах з обмеженим рухом транспорту та робить її ідеальним транспортним засобом для нічних перевезень.

 

Вантажний автомобіль Stralis NP 460, що одержав звання Екологічного автомобіля року в Великобританії, став першим дальньомагістральним тягачем з двигуном на природному газі. Це єдиний повний ряд моделей важких вантажних автомобілів, що працюють на природному газі, з автоматизованою трансмісією останнього покоління, розробленою для виконання будь-яких задач з перевезення, і поєднують стабільність, потужність, продуктивність і автономність для виконання найбільш складних дальньомагістральних перевезень. Модель може працювати на стисненому (CNG) або зрідженому (LNG) природному газі, і при потужності 460 к.с. модифікація Stralis NP 460 з двигуном, що працює тільки на зрідженому газі, має автономію по ходу до 1600 км. Цей тягач забезпечує значно менші викиди твердих часток і оксидів азоту порівняно з вимогами стандарту Євро-6, а при використанні біометану викиди CO2 скорочуються на 95 %. Ця модель забезпечує ще й різке зниження шумового забруднення, адже гучність роботи її надзвичайно тихого двигуна на перевищує 71 дБ. У ній застосовано неперевершені технології забезпечення паливної ефективності IVECO, які дозволяють знизити загальну вартість володіння на 9 % порівняно з дизельним тягачем аналогічної моделі. Революційний Stralis NP 460 надає транспортним операторам конкурентну перевагу, що полягає в можливості забезпечити по-справжньому стабільну логістику.

 

АВТОБУС IVECO Дванадцятиметровий автобус Crossway Low Entry Natural Power було сконструйовано саме для того, щоб розв'язати проблеми міських та міжміських пасажирських перевезень, забезпечивши цільові екологічні показники. Ця модифікація з двигуном, що працює на природному газі, поєднує в собі всі риси, які забезпечили успіх лінії Crossway: її операційну ефективність і багатофункціональність, а також, на додаток до усіх цих переваг, альтернативну систему приводу. Визнаний Екологічним автобусом 2018 р. в категорії міжміських перевезень, цей транспортний засіб був відзначений за свої високі функціональні якості, серед яких запатентована конструкція кріплення балонів зі стисненим газом на даху, що дозволяє забезпечити оптимальну висоту салону і рухатися в будь-яких дорожніх умовах завдяки найнижчій на ринку загальній висоті (3210 мм), автономії по ходу до 600 км та особливо екологічному й ефективному двигуну Cursor 9 NP.