прес майданчик

Новий IVECO China Daily виграє премію «Китайський фургон року»

​​​​​​​​​Новий China Daily був удостоєний нагороди «Китайський фургон року 2018» за свої виняткові якість і продуктивність після ретельного тестування і відвідування експертами заводу NAVECO в Цяоліне, де даний автомобіль виробляється для китайського і азіатського ринків.

Новий China Daily від компанії IVECO був названий Китайським фургоном року 2018. Журі​ конкурсу складалося з групи журналістів, які працюють в сфері легких комерційних автомобілів, представників промисловості та незалежних випробувальних організацій. Джунху Ян, генеральний директор NAVECO, і Федеріко Булло, віце-президент IVECO APAC, отримали нагороду на церемонії, що відбулася в Пекіні 14 січня, в присутності Ю Цзина, керуючого журналу Commercial Vehicle і голови журі премії «Китайський фургон року», представників засобів масової інформації та галузевих експертів.

П'єр Лаутт, бренд-президент IVECO, зазначив: «Ми дуже пишаємося цією престижною премією, що поповнила список трофеїв Daily. Модель Daily була удостоєна різних нагород по всьому світу. У їх числі визнання журі конкурсу «Міжнародний фургон року», включаючи титул 2015 року та зовсім недавно завойована премія 2018 року за сталий розвиток, якій була удостоєна модельна гамма Daily Blue Power. Ця нагорода свідчить про те, що Новий China Daily потрібний нашими клієнтами на цьому ринку, де є попит на більш професійні і технологічно досконалі автомобілі. Ми пропонуємо їм найвищі стандарти в області якос​ті, витрати палива, безпеки, керованості, комфорту і мережевих можливостей».

Ю Дзин, голова журі премії «Китайський фургон року», сказав наступне: «Ми щиро сподіваємося, що запровадження даної премії дозволить об'єктивно оцінювати стандарти комерційних фургонів в Китаї, стимулюючи просування технологій з метою надання китайським користувачам більш інтелектуальних, безпечних, зручних і економічно стійких рішень».

Ідея створення Нового China Daily, який виробляє NAVECO (спільне підприємство IVECO в Китаї) на новому заводі світового класу в Цяоліне (Нанкін), була натхненна Новим Daily, що випускається в Європі і який здобув перемогу в престижному конкурсі «Міжнародний фургон року-2015». Автомобіль, адаптований з урахуванням потреб китайських і азіатських клієнтів, виводить китайський сегмент легких комерційних автомобілів на новий рівень, де вантажопідйомність, паливна економічність і безпеку поєднуються з чудовою маневреністю і сучасним зовнішнім виглядом.

Новий China Daily ефективно виконує безліч завдань-від транспортування товарів і людей до спеціальних сфер застосування. Виняткова універсальність і гнучкість забезпечуються завдяки абсолютно новій архітектурі автомобіля з 4 різними шасі і 27 типами кузова, що зберегли ексклюзивну рамну конструкцію IVECO.

Нова 7-тонна версія має достатню міцність, щоб перевозити більш важкі ва​нтажі, в порівнянні з вантажівкою середньої гами з повною масою 7,5 тонн. Модельна лінійка також включає в себе унікальну в своєму сегменті модель з вантажним об'ємом 16,7 кубічних метра.

Новий China Daily оснащений новітньою силовою установкою в Європі з двигуном F1 (2,3 л і 3,0 л), який в поєднанні з інтелектуальними енергозберігаючими функціями і поліпшеною аеродинамікою оптимізує споживання палива і продуктивність.

Новий China Daily також пропонує високі стандарти в області комфорту і безпеки. Посадка водія, схожа з легковим автомобілем, і повністю перероблена приладова панель гарантують поліпшену ергономіку для комфортного і безпечного водіння. Свій внесок в забезпечення безпеки також вносить нова передня і задня підвіска, в якій використовуються останні європейські технології і завдяки якій автомобіль веде себе на дорозі передбачувано і зрозуміло.

Журі премії «Китайський фургон року» оцінювало автомобіль, керуючись стандартною методикою тестування конкурсу «Міжнародний фургон року», і відповідно до цього провело триденне динамічне і статичне тестування автомобіля. Воно включало в себе розгін з місця до 100 км / год, прискорення з 60 км / год, екстрене гальмування на сухому покритті і перевірку рівня шумності автомобіля. Серед інших критеріїв оцінки були технологічні інновації, безпека, комфорт, керованість, економічність і універсальність.

Журі також відвідало новий завод в Цяоліне. Цей виробничий комплекс був відкритий в липні 2017 року і є одним з найбільш передових і екологічно безпечних заводів з випуску комерційних автомобілів в країні. Він відповідає вимогам стандартів «Виробництво світового класу WCM», відповідно до яких основний упор в роботі заводу робиться на якості та сталий розвиток, що піднімає планку в китайській автомобільній промисловості на нову висоту.

Отримавши численні престижні нагороди, в числі яких «Міжнародний фургон року-2015» за Новий Daily, «Міжнародний фургон року 2018» за модельну лінійку Daily Blue Power з низьким рівнем шкідливих викидів і «Китайський фургон року 2018» за Новий China Daily, компанія IVECO демонструє своє лідерство в сегменті легких комерційних автомобілів, пропонуючи покупцям широкий модельний ряд, що задовольняє потреби великого кола клієнтів на всіх ринках.