прес майданчик

Команда Team PETRONAS De Rooy IVECO готова до участі в найскладніших ралі-рейдах в світі: «Дакар 2018» та «Африка Еко Рейс 2018»

​​​

Команда Team PETRONAS De Rooy IVECO виставить свої боліди в двох крупних ралі: Антон Ван Генугтен і Артур Ардавичус візьмуть участь в гонці «Дакар 2018», в той час як лідер команди Жерар де Рой і Вуф Ван Гінкель виступатимуть в марафоні «Африка Еко Рейс 2018».

Ралі «Дакар 2018» стартує 6 січня в Лімі, звідки гонщики відправляться на перший етап зі стартового подіуму. Протяжність всієї гонки складе майже 9 000 км, які розділені на 14 етапів. Маршрут пройде по території Перу, Болівії та Аргентини і завершиться в Кордові.

 
Ралі «Африка Еко Рейс» офіційно розпочнеться 31 грудня у Монако. Перший етап стартує в Надорі 2 січня, а сама гонка протяжністю 6 500 км завершиться в Дакарі після 12 етапів - 5 етапів в Марокко, 6 в Мавританії і 1 в Сенегалі.

 
Два ралі-рейду, два континента, одна команда, яка бореться за перемогу на найскладніших маршрутах в світі. В цьому році команда Team PETRONAS De Rooy IVECO виставить чотири IVECO Powerstar для участі в двох різних гонках, які пройдуть по екстремальним ландшафтам: Антон Ван Генугтен і Артур Ардавичус візьмуть участь в ралі «Дакар 2018», тоді як лідер команди Жерар де Рой і Вуф Ван Гінкель виступлять в марафоні «Африка Еко Рейс 2018».

 
Ось уже восьмий рік поспіль компанія Iveco є офіційним спонсором команди Team PETRONAS De Rooy IVECO, якій вона надає автомобілі, двигуни та запасні частини. Автомобілі IVECO Powerstar оснащуються двигунами IVECO Cursor 13 потужністю до 1000 к.с., розробленими спеціально для ралі компанією FPT Industrial, що входить до складу CNH Industrial.

 
РАЛІ «Дакар 2018»

 
Ралі «Дакар 2018», що проходить вже в 40-й раз в історії і в 10-й раз в Південній Америці, з самого початку поставить пілотів в складні умови: вони відправляться зі старту в Лімі і відразу ж зіткнуться з серйозними перуанськими пісками. Потім маршрут ралі «Дакар» залише пустелю і перейде в гори болівійського Альтіплано, де гонщиків і техніку чекає більш швидка траса на висоті 2500 метрів. В Аргентині ралі-рейд досягне найскладнішої частини, яка почнеться з етапу під назвою «Супер Фіамбала».

 
Казахстанський пілот Артур Ардавичус буде битися за перемогу разом з другим пілотом Сержем Брюінкенсом і механіком Мішелем Хёйсманом за кермом свого IVECO Powerstar під номером 508. Новачок команди Team PETRONAS De Rooy IVECO дебютував в ралі «Шовковий шлях 2017», і завоював 4-е місце.

 
Голландський пілот Тон Ван Генугтен, другий пілот Пітер Віллемсен і механік Бернард дер Кіндера також поборються за перемогу в ралі «Дакар» на IVECO Powerstar під номером 509.

 
РАЛІ «АФРИКА ЕКО РЕЙС 2018»

 
Ралі «Африка Еко Рейс», яке проводиться вже в 10-й раз, привернуло до себе рекордну кількість учасників. Більше тисячі автомобілів, майже 200 пілотів і других пілотів вийдуть на старт в Монако 31 грудня. Жерар де Рой, керуючи своїм IVECO Powerstar, пройде по стопах свого батька Яна, який виграв цю гонку, що проводилася тоді вперше. Сам Жерар є фаворитом з 15 пілотів вантажівок.

 
У період з 31 грудня, коли буде дано офіційний старт гонки і караван переїде з Монако до поромної переправи в Сеті, до 14 січня учасники перетнуть територію Марокко, Мавританії і Сенегалу, перш ніж досягти легендарного озера Лак-Росі в Дакарі, де вони мають проїхати вражаючий заключний етап. Пілоти подолають 6 500 км, понад половина з яких припадає на спецділянки по гоночних трасах в Марокко і пустелі Сахара в Мавританії. Під час цієї пригоди вони в екстремальних умовах зможуть продемонструвати свою витривалість і навігаційні навички.

 
Лідер команди Жерар де Рой виступить на своєму IVECO Powerstar під номером 400 разом зі своїм досвідченим другим пілотом Моі Торраллардоной і механіком Дарек Родевальдом.

 
Вуф Ван Гінкель разом з другим пілотом Еріком Кофманом і механіком Бертом ван Донкеларом візьмуть участь в гонці на другому IVECO Powerstar під номером 403.

​​​​

СПОНСОРИ КОМАНДИ TEAM PETRONAS DE ROOY IVECO

 
Цього року спонсором команди став італійський виробник кранів-навантажувачів Fassi Gru, який дебютує в двох ралі-рейдах. Компанія Fassi Gru, що є лідером ринку серед італійських виробників, експортує, продає і підтримує широкий спектр кранів по всьому світу.

 
Компанія FPT Industrial, яка розробляє і виробляє в складі CNH Industrial двигуни для автомобілів, позашляхової техніки, морських суден і генераторів, мости і елементи трансмісії, буде виступати в ролі технічного спонсора команди PETRONAS De Rooy IVECO.

 
Компанія Sparco розробляє, виробляє і продає автомобільну і мотоциклетний спортивний одяг та взуття по всьому світу. Вона надасть спортивну екіпіровку і аксесуари для пілотів команди.

 
Компанія PETRONAS Lubricants International, будучи спонсором і технічним партнером команди PETRONAS De Rooy IVECO, буде поставляти мастильні матеріали і робочі рідини для гоночних автомобілів і автомобілів підтримки. Команда буде використовувати моторне масло преміум-класу PETRONAS Urania з передовим пакетом присадок, спеціально розробленим для комплексного захисту двигуна і підвищення ефективності і продуктивності.


 

Слідкуйте за розвитком  подій на www.iveco.com/TeamPetronasDeRooyIveco​

 
Компанія IVECO інформуватиме своїх фанатів на протязі всього ралі на сайті www.iveco.com/TeamPetronasDeRooyIveco, де буде представлена докладна інформація про перегони з щоденними новинами з Південної Америки і Африки. Крім того, канали IVECO в соціальних мережах будуть оновлюватися кожен день, там будуть представлені всі останні новини, а також звіти, відео і фотографії.