Tlacove Spravy

Nové Daily vyrazilo na turné
Niekoľko nových vozidiel Iveco Daily vyrazilo 7. decembra 2011 z talianskej fabriky v Suzarre na sedemetapové turné po Európe, aby v najrôznejších odvetviach činností vyhľadali naozajstných superhrdinov a zachytili ich pri každodennej  práci.

New Daily

Reprezentanti nového modelového radu vyštartovali zo Suzarra (provincia Mantua), kde sa Daily vyrába a prvou zastávkou na ich ceste – a zároveň jedinou v Taliansku – bol autosalón v Bologni. Potom navštívia Mníchov, Hamburg, Paríž, Amsterdam, Kodaň a Štokholm. Je to výzva nielen pre Iveco, ale i pre blogera a fotografa Fosca Giulianelliho, ktorý pocestuje v jednom z vozidiel, celé turné zdokumentuje a bude robiť interview s profesionálmi od fachu.
Turné je rozvrhnuté až do februára 2012. Vozidlá navštívia v európskych mestách trhy, záhradníctva, stavby aj odborné semináre, kde sa Fosca Guilianelli bude zhovárať s ľuďmi, ktorí pracujú vo sfére obchodu, distribúcie i dopravy a pripraví fotoreportáže o ich každodennej práci s novým Daily.
V nadväznosti na tému superhrdinu z reklamnej kampane na nové Daily motto podujatia znie: „Toto je úloha pre...”. Vďaka novému Daily profesionáli totiž môžu počítať so spoľahlivým pomocníkom, ktorý zvládne aj tie najnáročnejšie každodenné úlohy.
Turné možno sledovať na prostredníctvom videozáznamov a fotografií na stránke spoločnosti Iveco a hlavných sociálnych sieťach (Flickr, Facebook, YouTube, Twitter). Okrem toho na Facebooku prebehne súťaž, kde budú užívatelia môcť hlasovať za svoju obľúbenú fotografiu a vybrať si svojho superhrdinu.