Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
IVECO tapo oficialiu "Fiat Yamaha Team" rėmėju
Iveco, kaip oficialus rėmėjas, suteikė naujas transporto priemones Fiat-Yamaha komandai. Automobiliai buvo nudažyti specialiomis spalvomis, reprezentuojančiomis devynis kartus pasaulio čempioną Valentino Rossi ir jo komandos draugą Jorge Lorenzo.

Ceremonijoje vykusioje Monzos trasoje, netoli centrinės Yamaha Motor Racing būstinės, esančios Gerno di Lesmo mieste, vyresnysis pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas Franco Miniero drauge su atsakingu išoriniams santykiams ir ryšiams viceprezidentu Marco Monticelli įteikė Iveco transporto priemonių raktelius Lin Jarvis, Yamaha Motor Racing generaliniam direktoriui. Ceremonijoje taip pat dalyvavo vyriausiasis vadovas Marco Riva ir Valentino Rossi komandos vadovas Davide Brivio.

Transporto priemonės, keturi Stralis vilkikai, (du AS440S45T/P ir vienas AS440S50T/P), drauge su dviem jau naudojamais paskutinių sesijų metu, bei ECODaily 35S14SV, įstiklintu furgonu, kuris bus naudojamas komandos motociklų bei jiems reikalingos įrangos trasoje pervežimui visame pasaulyje.

Ši iniciatyva demonstruoja puikią partnerystę, kurią Iveco pradėjo plėtoti nuo lenktynių sezono pradžios su Fiat Yamaha komanda. Taip pat tai yra puiki proga pažymėti pirmųjų MotoGP pasaulinio čempionato lenktynių pergalę, įvykusią praeitą savaitę Qatar‘e, kur komanda užėmė pirmąsias dvi prizines vietas. Valentino Rossi finišavo pirmas, o jo komandos draugas Jorge Lorenzo sekantis.

Partnerystė su Fiat Yamaha Komanda yra tik dalis plačiosios Iveco strategijos, glaudžiai surištos su pasauliniu sportu bei išlaikančios stiprių tarptautinį pripažinimą, demonstruojantį kompanijos gyvybingumą bei energiją, siejančios savo vardą su partneriais, pasižymėjusiais sporto srityse, pradedant draugyste su žinomiausia pasaulyje regbio komanda All Blacks, bei nepamirštant oficialaus tiekėjo vaidmens komandai Scuderia Ferrari. 

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas,

2010-02-04  

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI