Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Nauji Iveco automobilių nuotykiai "Overland 12" ekspedicijoje
„Overland 12“ ekspedicija oficialiai prasidėjo transporto priemonių perdavimo ceremonijoje, vykusioje Iveco būstinėje Turine.

Iveco pardavimo ir rinkodaros prezidentas Franco Miniero perdavė „Overland 12“ ekspedicijoje dalyvausiančių transporto priemonių raktus, kurios išriedės 2010 m. sausio pradžioje. Ekspedicijos tikslas - apvažiuoti Afrikos žemyną.

Ekspedicijos automobilių parką sudaro 6 oranžinės spalvos transporto priemonės. 2 legendiniai Iveco 330,30 ANW 6x6s buvo atnaujinti ir pertvarkyti po daug metų trukusių ekspedicijų, per kurias nuvažiavo daugiau kaip 250.000 km. Vienoje transporto priemonėje yra įrengta valgykla, kitoje miegamos patalpos.
Prie šių legendinių transporto priemonių pridedami dar keturi nauji Iveco automobiliai:
Trakker 6x6, Daily 4x4 bei du Massif.

Per „Overland 12“ ekspediciją, automobiliai įveiks apie 47.000 km maršrutą per Afriką. Nuo Italijoje esnačio Genuja miesto, per Ispaniją, keltu per jūrą į Maroką, o iš ten per Vakarų Sacharą, Mauritaniją, Malį, Gvinėjos Conakry, Sieros Leonę, Liberiją, Dramblio Kaulo Krantą, Ganą, Togą, Nigeriją, Beniną, Kamerūną, Gaboną, Kongą, Kongo Demokratine Respubliką, Kongą, Angolą, Namibiją, Pietų Afriką, Botsvaną, Zambiją, Burundį, Ruandą. Iš ten teks grįžti iki didžiojo žemyno per Čadą, Ugandą, Keniją, Etiopiją , Sudaną, Egiptą ir su laivu atgal į Italiją.

"Mums, „Overland 12“ yra kažkas daugiau nei vien nuotykis, komentavo Franco Minieri, kur mūsų transporto priemonės gali atsiskleisti, bei atrasti naujus iššūkius.".

Ekspedicijos dalyviai tikimasi sugrįš į Romą gegužės mėnesį. Ilgos kelionės metu operatorių grupė bandys užfiksuoti visus Afrikos kraštovaizdžio vaizdus bei ekstremalius automobilių išbandymus. Visą kelionę galima stebėti per interneto svetainę, www.iveco.com.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI