Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Naujasis ECODAILY su 7t versija poilsiniam nameliui ant ratų

Svarbi naujovė Europos poilsinių namelių ant ratų rinkoje atvyksta šiandien: ypatinga ECODAILY važiuoklė „priekis-galas“ su 7 tonų bendros masės versija, skirta atostogų rinkai. Su šio modelio pasirodymu, Iveco praturtina ir užbaigia ECODAILY gamą taip, kad poilsio namelių ant ratų važiuoklės versijos galimos nuo 3.5 t iki naujos 7 t versijos.

Per mažiau nei vienerius metus nuo pasirodymo pradžios, ECODAILY įgijo daugelio klientų pasitikėjimą, pasiekiant 43 tūkstančius užsakymo vienetų, o tai rodo didelį susidomėjimą transporto priemone tarp pirkėjų. Taigi, tęsiant savo populiarumą, naujojo modelio buvo parduota daugiau nei du milijonai vienetų nuo jo pasirodymo pradžios 1978 metais. Dabar su šia nauja 7 tonų bendros masės versija, ECODAILY tapo absoliučiu nugalėtoju savo kategorijoje, taip padidindamas galimybes tiems, kurie ieško geriausių sprendimų vidutinio dydžio transporte bei specifinėse misijose, kaip antai turistinis namelis ant ratų.

Atnaujintas estetiškai ir su naujais varikliais, taip pat pagerintas komfortas bei kabinos elektroninės sistemos, ECODAILY pateikia didžiulę produktų pasiūlą, su daugiau nei 7000 konfigūruojamų versijų ir 10 įvairių variklių galios modifikacijų, nuo 96 iki 176 AG.

Absoliučiai stipriosios ECODAILY savybės yra naujieji 3.0 litrų darbinio tūrio dviejų pakopų turbokompresoriniai FPT dyzeliniai varikliai išvystantys nuo 140 iki 170 AG galingumą, bei sertifikuoti pagal EEV (nekenksmingumo aplinkai požiūriu patobulintos transporto priemonės) standartą, kuris yra pats griežčiausias šiuo metu galiojantis standartas Europoje. Bei naujoji Natūralios Galios (Natural Power) versija, su išmetamų teršalų normomis neviršijančiomis šiuo metu leidžiamų ribinių verčių, 136 AG variklis optimizuotas dirbti su gamtinėmis dujomis, kuris taip pat gali būti varomas ir benzinu kaip kompensaciniu režimu, dėka pagalbinio degalų bako.

Be to, ECODAILY Electric versija siūlo transporto priemonę su nulinėmis išmetamųjų dujų emisijos normomis darbo metu, kadangi ECODAILY Electric versija yra suprojektuota ir pagaminta paties Iveco.

Su naująja ECODAILY 7 t versija, Iveco sustiprins savo pozicijas aukščiausios klasės poilsinių namelių ant ratų rinkoje, kurioje jis yra šiuo metu Europos rinkos lyderis. Jau daugelį metų šie prabangūs automobiliai su daugiau kaip 6 t versijomis visoje Europoje yra pagaminti daugiausia Iveco gamintojo.

Iveco sunkiai dirbo per pastaruosius metus šiame pramonės segmente ir šiandien gali pasiūlyti klientui produktą, ECODAILY 7t versijos namelį ant ratų, kuris apjungia stipriąsias Daily savybes: tvirtumą, patikimumą ir manevringumą su tradicine galinių varomų ratų važiuokle, siūlančia puikų sukibimą kelyje ir mažiausią apsisukimo spindulį savo klasėje. 7 t versija dabar laisvai leidžia klientams pasisinkti aukščiausios klasės automobilį su gausiai praturtinta ir patogia vidaus įranga.

Iveco
„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.
„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.


Turinas,
2010-04-15

Transliavimo standartus atitinkantį video, rasite apsilankę iveco.


Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI