Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco ir New Holland Agriculture remia TAF Kampaniją už saugumą keliuose

Iveco ir New Holland Agriculture bendradarbiauja su Tarptautine automobilių federacija (TAF) kaip oficialūs tiekėjai TAF Kampanijai už saugumą keliuose. Pagal susitarimą organizacijos glaudžiai bendradarbiaus skleisdamos bendrą žinią saugumo keliuose tema.

Apie savo paramą TAF Kampanijai už saugumą keliuose Iveco ir New Holland Agriculture paskelbė spaudos konferencijoje vykusioje Italijoje, Turino mieste įsikūrusiame Fiat pramonės parke. Pasaulinė TAF Kampanija skatina saugaus vairavimo elgesio įsisąmoninimą ir mokymąsi siekiant išsaugoti gyvybes pasaulio keliuose.

Kiekvienais metais kelių eismo įvykiuose žūsta 1,3 milijono žmonių, o sužeidimų patiria 50 milijonų žmonių. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vertinimu, jei nieko nebus daroma šiai kritinei problemai spręsti, iki 2030 metų kelių eismo įvykiai taps penkta pagal svarbą mirties priežastimi pasaulyje – prognozuojama, kad kasmet žus 2,4 milijonai žmonių.

TAF Kampanija už saugumą keliuose siekia spręsti šią kritinę problemą sutelkiant Federacijos išteklius į pagalbą visame pasaulyje veikiančioms šios federacijos narėms šioms siekiant šviesti apie saugesnius kelius, transporto priemones ir apie saugesnį elgesį.  

Iveco ir New Holland Agriculture pradės savo, kaip tiekėjų, veiklą pasirodydamos lenktynių trąšose, kuriose TAF vykdo Kėbulinių automobilių pasaulio čempionatą – aukščiausio lygio pasaulio čempioną skirtą kėbuliniams automobiliams. 

Čia Iveco pademonstruos pirmąjį saugos sunkvežimį – specialiai įrengtą Stralis automobilį. Ši transporto priemonė pradės lenktynes, apvažiuodama vieną lenktynių trasos ratą prieš vedančią mašiną.

Be to, suasmenintas Iveco automobilis stovės uždaro parko specialioje saugos zonoje. Ši transporto priemonė veiks kaip scena, užkulisiai ir susitikimų vieta, kurioje bus pabrėžiamas komercinių transporto priemonių saugumo keliuose aspektas. Monzos trasoje vyksiančiame pirmajame čempionato etape New Holland Agriculture dalyvaus su traktoriumi T7 Auto Command turinčiu ABS SuperSteer™ sistemą.

Iveco sunkiųjų transporto priemonių flagmanas naujasis Stralis Hi-Way praėjusiais metais 2013 Metų sunkvežimiu buvo pripažintas už savo charakteristikas, įskaitant saugumo savybes. Ši transporto priemonė yra išskirtinė technologiniu požiūriu. Joje panaudoti aktyvūs saugos sprendimai apima modernią avarinio stabdymo sistemą, „stabdžių asistento“ funkciją, vairuotojo dėmesio stebėjimo funkciją ir įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistemą. Be to, ksenoniniai žibintai padidina matomumą vairuotojui ir taip garantuoja saugesnį ir lengvesnį vairavimą.

Sunkvežimio kabina jo naudotojui yra tiek darbo, tiek ir gyvenimo erdvė. Dėl šios priežasties itin svarbus vaidmuo tenka kabinos ergonomikai – tiems, kurie sunkias transporto priemones vairuoja dideliais atstumais ir ilgą laiką, gyvenimo kabinoje kokybė yra itin svarbi. Dėl šios priežasties valdymo priemonės buvo išdėstytos šonuose ir centrinėje zonoje, nes tai užtikrina gerą jų matomumą ir lengvą pasiekiamumą kabinos viduje.

New Holland Agriculture, viena iš žemės ūkio įrangos gamybos pasaulinių lyderių, kurdama savo gaminius visuomet vairuotojo saugumą laikė vienu iš prioritetų.

Transporto priemonėje turi būti įrengtas platus kompleksinis aktyvių ir pasyvių saugos priemonių arsenalas, kuris yra itin svarbus saugant ūkininkus nuo visų tipų rizikos ir sudarant jiems galimybes dirbti visiškai saugiai. „Protinga“ stabdžių sistema bei „ABS SuperSteer™“ sistema padidina stabdymo saugumą ir tuo pat metu pagerina manevringumą bei užtikrina saugų transporto priemonės valdymą ant stačių šlaitų. „Active StopStart“ yra viena iš svarbiausių New Holland didelės galios traktoriuose montuojamos tolydinės pavarų dėžės „Auto Command™“saugos priemonių. Kai tik traktorius sustoja, sistema neleidžia jam judėti nei pirmyn, nei atgal, netgi tuomet, kai traktorius su sunkiu kroviniu važiuoja stačiu šlaitu. 

Dar daugiau, New Holland visuose savo traktoriuose kaip standartinę įrangą montuoja apsaugos nuo krintančių daiktų sistemą, saugančią kabiną ir vairuotoją nuo iš viršaus krintančių daiktų. Kabinos konstrukcija užtikrina matomumą visomis kryptimis. To pasiekiama naudojant tik 4 kabinos atramas, visiškai stiklines duris ir stiklinį stogą, kas pagerina saugumą atliekant kėlimo darbus priekyje. Daugelį apdovanojimų laimėjęs „Sidewinder™“ porankis ir daugiafunkcinė svirtis „Command Grip™“ sujungia visas pagrindines traktoriaus funkcijas į logišką ir ergonomišką schemą ir taip palengvina saugų ir intuityvų valdymą.

Taigi, vairuotojų sveikatos ir gerovės saugojimas yra kompanijos New Holland Agriculture absoliutus prioritetas, todėl tai turi teigiamos įtakos ne tik saugumui, bet ir produktyvumui.

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI