Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Į gatves išriedėjo 38 nauji IVECO ECODAILY geltonieji mokykliniai autobusai

Prieš prasidedant mokslo metams, rugpjūčio 26 d., rajonų savivaldybėms bus perduoti 38 nauji Iveco ECODAILY autobusai, skirti vežti moksleivius į mokyklas.

UAB „Transmitto“, jau penkioliktus metus dirbantis oficialus Iveco distributorius Lietuvoje, laimėjo LR švietimo ir mokslo ministerijos skelbtą viešąjį konkursą ir naujųjų mokslo metų proga išleis į gatves saugius, ekonomiškus ir ekologiškus Iveco ECODAILY mokyklinius autobusus.

Geltonieji autobusai moksleivius veš į gretimas pradinį, pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą teikiančias mokyklas, specialių poreikių vaikus - į jų mokymo įstaigas.
Taip pat šiais autobusais moksleiviai galės vykti į ekskursijas, įvairius renginius.

Iveco ECODAILY mokykliniai autobusai atitinka visus pagrindinius Europos Sąjungos saugumo bei kokybės reikalavimus, pritaikyti ir prastiems Lietuvos kaimo keliams. Autobusuose įrengta 20 saugių sėdimų vietų.

Šiemet UAB „Transmitto“ norėdami pagerinti vaikams keliones, papildomai sumontavo panoraminius langus, suteikiančius geresni matomumą, patogiam įlipimui ir išlipimui skirtus laiptelius, ir kitos gausios įrangos, kurios ankstesniuose geltonuosiuose autobusuose nebuvo. Šiuolaikinis galingas, taupus ir ekologiškas 3 litrų variklis išvysto 170 arklio galias bei 400 Nm sukimo momentą.

Vykdydama mokyklų tobulinimo programą, LR švietimo ir mokslo ministerija kiekvienais metais vis daugiau rajonų aprūpina autobusais, kad vaikai iš atokiausių gyvenviečių lengvai ir greitai pasiektų mokyklas. Moksleivių pavežėjimas specialiai įrengtais autobusais yra daug pigesnis nei kelionė visuomeniniu transportu.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Vilnius

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI