Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
Iveco ir FPT Industrial pristato Hi SCR sistemą efektyviam ir švariam transportui

Turine vykstančiame technologijų forume Iveco ir FPT Industrial pristatė naująją technologiją – unikalų sprendimą, leidžiantį atitikti praėjusiais metais paskelbtus Euro VI standarto reikalavimus bei pasiekti ateities klientų lūkesčius tenkinančias mažesnes degalų sąnaudas ir eksploatacines išlaidas.

Iveco ir FPT Industrial jau ilgą laiką rinkai teikia technines naujoves, užtikrinančias mažesnes eksploatacines išlaidas – itin didelis dėmesys skiriamas degalų sąnaudoms. 2005 m., siekdamos atitikti Euro IV ir Euro V išlakų apribojimo standartų reikalavimus, Iveco ir FPT Industrial pasirinko SCR sprendimą. Visiškai optimizavus variklių degimo proceso naudingumą ir degalų naudojimo efektyvumą, stipriai padidėja variklio išmetamųjų NOx dujų kiekis, kurį sumažinti gali SCR išmetamųjų dujų valymo sistema.

Iveco ar FPT Industrial strategija dėl Euro VI standarto nepasikeitė, kaip ir galutinių klientų poreikis, kad automobiliuose būtų montuojami efektyviai degalus naudojantys varikliai. Nors pripažįstama, kad, siekiant patenkinti nustatytus reikalavimus, būtina keisti degimo kameros ir išmetamųjų dujų sistemos konstrukcijas, Iveco sugeba pasinaudoti technologiniais FPT Industrial sprendimais ir dar labiau pagerinti SCR sistemos naudingumą. FPT Industrial sukūrė ir užpatentavo itin efektyvią SCR sistemą, kuri užtikrina neprilygstamą valymo lygį.

Unikali galutinio valymo technologija, kurią tik SCR sistemos pagrindu Euro VI automobiliams sukūrė FPT Industrial, užtikrina atitiktį griežčiausiems NOx kiekio apribojimų reikalavimams naudojant katalizės mažinimo sistemą ir netaikant pakartotinės išmetamųjų dujų cirkuliacijos.
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI