Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
“Fiat Group“ pagalba nukentėjusiesiems Haityje nuo žemės drebėjimo
Po žemės drebėjimo, kuris sukrėtė Haitį, „Fiat Group“ skubiai ėmėsi padėti nukentėjusiems gyventojams, teikdama įrangą, taip pat techninę ir finansinę paramą, įvertinta 1 milijonu JAV dolerių.

Glaudžiai bendradarbiaudamos su Jungtinių Tautų organizacija, Tarptautinę Raudonojo Kryžiaus ir Fondazione Francesca Rava (italų organizacija, kuri dirba su socialiai nuskriaustais vaikais), įmonių grupės iš karto pasiūlė pagalbą, suteikdamos reikalingą įrangą ir turimą darbo jėgą. Iveco, New Holland ir Kobelco bendradarbiaudama kartu su statybų bendrovėmis ir tarpininkais iš Dominikos Respublikos, per 24 valandas suorganizavo valymo ir gelbėjimo operaciją po žemės drebėjimo. „Fiat Group“ pateikė du Fiat Fiorino greitosios pagalbos automobilius ir keturis Iveco Daily su techniniu personalu.

Grupė ketina pasiūlyti 250.000 USD finansinę paramą ir nuolat palaikyti ryšius su organizacijomis padedančiomis sumažinti padarinius.

Iveco

„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.

„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI