Pareiškimas spaudai

Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI
„FedEx Express“ patenkinta pirmaisiais hibridinių Iveco Daily rezultatais
Jau praėjo šeši mėnesiai, kai į gatves išvažiavo pirmieji hibridiniai Iveco Daily automobiliai, skirti „FedEx Express“, didžiausiai pasaulyje skubių siuntų kompanijai.

Palyginus su įprastais automobiliais, hibridiniai per šį laikotarpį vidutiniškai nuvažiavo 7900 km, sutaupė 26,5% degalų ir sumažino CO2 išmetimą daugiau nei 7,5 tonos. Šie stulbinantys rezultatai buvo gauti dėka protingos „Stop and start“ sistemos, kuri prie mažų apsukų naudoja tik elektros variklį, o stabdymo metu sukauptą energiją panaudoja įsibėgėjimui.

„Iveco yra užsibrėžusi vystyti šias technologijas. Testų rezultatai geriausiai atspindi mūsų požiūrį į naujoves ir tobulėjimą“, - konstatavo Iveco atstovas Ottavio Gioglio.

„Ši investicija „FedEx Express“ kompanijai pasiteisino, o tai įrodo, kad pritaikyti hibridines technologijas yra įmanoma. „FedEx Express“ buvo pirmoji kompanija investavus į komercinės paskirties hibridinius automobilius. Šiuo metu didelis kiekis hibridinių automobilių dirba visame pasaulyje“, - komentavo Italijos regiono „FedEx Express“ vykdomasis direktorius.

Iveco
„Iveco“ projektuoja, gamina ir parduoda platų lengvųjų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, visureigių sunkvežimių, miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų asortimentą, taip pat specialiąsias transporto priemones, skirtas priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms, užduotims nepravažiuojamose vietovėse vykdyti, gynybos ir civilinės saugos įstaigoms.
„Iveco“ dirba arti 25 000 darbuotojų. Bendrovė valdo 24 gamyklas 11 šalių visame pasaulyje. Pažangios technologijos yra vystomos 6 valstybių tyrimų centruose. Bendrovė savo veiklą organizuoja ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Rusijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje. Daugiau nei 5 000 serviso centrų daugiau kaip 160 valstybių garantuoja techninę pagalbą bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik naudojama „Iveco“ transporto priemonė.

Turinas
Atgal į PAREIŠKIMAI SPAUDAI