Vážení obchodní partneři, kolegové,

 

je mi potěšením přivítat vás u prvního vydání našeho nového newsletteru. Touto cestou vám chceme přinášet nejzajímavější novinky ze světa IVECO BUS a věřím, že náš nový e-mailový zpravodaj bude tomuto účelu skvěle sloužit.

Prostřednictvím prvního čísla bych se chtěl především vrátit k výjimečným výsledkům roku 2016. Jsem velice potěšen, že se nám v regionu CEE opětovně podařilo navýšit tržní podíl. Největší tržní podíl získala značka IVECO BUS na Slovensku, kde je absolutním lídrem na trhu s více jak 53 %, v segmentu meziměstských vozů je to více než 69 %.

Rovněž v České republice se v segmentu intercity naše značka s tržním podílem 40,5 % stala absolutním lídrem. Tohoto úspěchu bylo dosaženo především díky naší produktové řadě Crossway vyráběné ve Vysokém Mýtě, která se stala jedničkou nejen v regionu střední a východní Evropy, ale i v Evropě jako takové.  I tento fakt přispěl k tomu, že společnost Iveco Czech Republic zaznamenala rekordní výši roční produkce 3 885 vozů (meziročně + 4,2 %).

Nemohu opomenout ani autobusy městské řady Urbanway, kde jsme zejména v oblasti CNG zaznamenali rovněž několik významných úspěchů; a v neposlední řadě musím zmínit minibusy na bázi vozů Daily, které se stávají stále vyhledávanějšími pro svůj komfort a jízdní vlastnosti nejen u našich nástavbářů, ale především u širokého spektra našich zákazníků. Důkazem toho je i ocenění minibusu Daily Tourys, který získal titul “International minibus of the year 2017“.

Celkově nás takový uspěch nesmírně těší a je známkou toho, že autobusy IVECO BUS budeme vídat na našich silnicích stále častěji.

Naše spolehlivé autobusy a spokojenost zákazníků jsou odrazem kvality a sounáležitosti všech oddělení a týmů IVECO BUS, který je neodmyslitelnou součástí celého prodejního cyklu, a který se významně podílí na úspěších a hodnotě značky IVECO BUS doma i ve světě.

Chtěl bych poděkovat všem kolegům, ale zejména pak našim zákazníkům a obchodním partnerům, bez nichž by nebylo možné dosáhnout dlouhodobého úspěchu naší firmy. Právě díky jejich věrnosti a přízni se nám daří naše cíle realizovat a naše pracovní sny plnit.

Přeji příjemné čtení

Jan Kimla,

obchodní ředitel IVECO BUS pro střední a východní Evropu