​​Технічна документація

​Максимальне поширення інформації, безперервне оновлення послуг що надаються і висока якість обслуговування - ось відмінні риси технічних публікацій Iveco, є важливим інструментом для надання підтримки клієнтам і Службі по обслуговування клієнтів.

Служба технічної документації здійснює два види діяльності: випускає повні комплекти технічних керівництв і документацію в режимі онлайн на мовах кожної країни, де працює Iveco.

Технічні публікації. В них завжди можна знайти знання.

Повний комплект посібників користувача

Повний комплект посібників користувача є у друкованому вигляді та в електронному форматі. Ці керівництва незамінні при проведенні планового і спеціального технічного обслуговування продуктів Iveco. Ці публікації призначені для фахівців і майстрів сервісної мережі Iveco, а також для використання безпосередньо операторами транспортних засобів. Вони містять точні вказівки, які викладають та ілюструють різні види робіт самим детальним чином, схеми, текст, який легко читається і ілюстрації, технічні розділи і аналіз. Керівництва дозволяють фахівцям ефективно працювати з автомобілем, допомагають зводити до мінімуму час простою і підтримувати автомобіль в робочому і надійному стані.

 

Документація на борту автомобіля

Служба технічної документації Iveco має також можливість надавати документацію в режимі онлайн.

Керівництва користувача корисні для пошуку вичерпних описів автомобіля, розуміння правильної його експлуатації і детального опису технічного облуговування з метою максимального поліпшення характеристик автомобіля і оптимізації його потенційної прибутковості.


Документація в режимі онлайн також містить детальний індекс всіх дилерів Iveco і авторизованих сервісних центрів, з якими клієнти можуть при необхідності зв'язатися.

 

Можливість отримання доступу до цього сховища інформації в режимі онлайн є інструментом величезної важливості, так як інформацію можна отримати в будь-який час 24 години в день, 365 днів в рік.